Problém s výdržou baterky / reštartovanie tel.

Stanleyy5
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Blackberry Dtek60

Problém s výdržou baterky / reštartovanie tel.

od Stanleyy5 » pon 09. dub 2018 21:46:28

Ahojte mám nasledujúci problém. Neviem či mi odchádza baterka alebo je problém niekde inde. Ale posledné dni zaznamenávam nasledujúce aktivity. Podotýkam, že doteraz fungovalo všetko v pohodke baterka vydržala tak jeden deň.

Popis problému – strašne rýchlo sa mi vybíja baterka. V podstate musím tel nabíjať už dva krát do dňa. Napr. keď dám telefón cez noc na režim lietadlo tak za 4 hodiny sa vymláti baterka až sa vypne tel. Momentálne sa už začína telefón svojvoľne reštartovať. Neviem či to je teplotou ale niekedy sa mi zdá, že ešte nejde na plné obrátky ale aj tak sa reštartne a toto reštartovanie sa opakuje aj 5 krát po sebe. Dosť ma to už vytáča!!! :nooo:
Ďalšia zvláštnosť - ukazovateľ percenta baterky sa mi niekedy ako keby zasekne aj na nejakú hodinku a ukazuje rovnakú hodnotu percent a potom náhle klesne o 5 – 10 % naraz dole.

Nestretol sa niekto s niečím podobným?

polGy
BB Nováček
BB Nováček
Typ mobilního telefonu: KEYone, Passport

Re: Problém s výdržou baterky / reštartovanie tel.

od polGy » pon 09. dub 2018 22:00:17

zkoušel jsi reset? podržet déle obě tlačítka hlasitosti, než se telefon sám vypne? v aplikaci BaSA najdeš životnost baterie v %

Stanleyy5
BB Registrovaný
BB Registrovaný

od Stanleyy5 » úte 10. dub 2018 10:07:20

Ten reset o ktorom píšeš mi moc nejde. Držím obe tlačidla hlasitosti ale nič sa nedeje teda okrem úpravy hlasitosti. Držím tak 1-2 min a nič. Jediný reset ktorý som urobil je štandardný reset cez tlačídlo zapnutia. V aplikácií Batery Doctor mi vypisuje stav baterky - dobrý.
Aplikácia BaSA - keď napíšem do google play tak mi nájde len hudobné ekvalizéry a pod.

polGy
BB Nováček
BB Nováček

od polGy » úte 10. dub 2018 16:20:08

BaSA - battery and system analyzer, snad appku ještě najdeš v BB World. Telefon na chvilku vypni a po zapnutí nech pár minut běžet a pak zkus ten reset znovu. Pokud nepůjde, doporučím zálohu a přehrát SW novější nebo stejnou verzí.

Stanleyy5
BB Registrovaný
BB Registrovaný

od Stanleyy5 » stř 11. dub 2018 12:46:01

Do BBWorld sa nedostanem keďže sa jedná o android. Vyskúšam tie možnosti čo píšeš s vypnutím zapnutím. Skúsim ho ešte upne vybiť a nabiť či sa baterka nenakalibruje od znovu. Moc sa mi nechce do tej zálohy a preinštalácie ale asi mi nič iné neostáva. Mám najnovšiu verziu SW.

polGy
BB Nováček
BB Nováček

od polGy » pát 13. dub 2018 8:14:59

sorry, nevšiml jsem si, že je to droid.