Samovolné vypínání - problém s baterií

Dazzlicious
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Q5

Samovolné vypínání - problém s baterií

od Dazzlicious » sob 17. čer 2017 19:40:13

Zdravím,
před nějakou dobou se mi stalo to, že se mi telefon začal samovolně vypínat, když měl ještě cca 40 % baterie. Potom to přešlo do stavu, že se baterie vybila během pár minut na 0 % a zase jsem ji musela nabít. Následně se to jakž takž ustálilo, ale i tak se baterie vybíjela třeba za necelý den, což se mi doposud nestalo. Usoudila jsem tedy, že baterie už asi dosloužila, v servisu mi taky řekli to stejné, tak jsem si ji nechala vyměnit za novou. No jenže bohužel problémy přetrvávají - znovu se mi děje to, že se telefon samovolně vypne, když má ještě 56-57 % baterky. Pak ho prostě musím připojit k nabíječce, jinak se nezapne. Přitom po zadání PINu mi ukazuje už třeba 30 % baterky, ne že by se nabíjel od nuly. Víte prosím někdo, co s tím? Asi to teda nebude problém v baterce, když to je pořád to stejné... Myslíte, že pomůže vrátit tovární nastavení, nebo co s tím může být? Už jsem z toho zoufalá :(
Předem díky za rady!

Bruca
BB Expert
BB Expert
Typ mobilního telefonu: BB Passport SE

Re: Samovolné vypínání - problém s baterií

od Bruca » pon 19. čer 2017 8:02:37

když nepomohla výměna baterie, bude to pravděpodobně chyba na desce - levně neopravitelné - kup si nový kousek. a ten starý nevyhazuj, ta baterka z něj se ti může někdy hodit ;-)
BB Passport SE, 10.3.3.3057
BB 9780, v.6.0.0.666
BB Q5, 10.3.3.3057