inst10 a iGrann - zaseky

abdulntuite
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BB Passport SE, Priv

inst10 a iGrann - zaseky

od abdulntuite » pon 01. čer 2015 8:00:42

Ahoj, mel bych jeden dotaz na vase zkusenosti s igrannem i inst10. Obe dve aplikace se mi totiz zasekavaji a to v tom smyslu, ze obe nactou napr. Cca 5 - 10 fotek, ale nasledujici, kdyz na ni chci srolovat, se uz nenacte a jeste dalsi v rade uz uz zabarvi displej do bela a ten zustane bily i kdyz se chci vratit zase zpet nahoru na jiz nactene fotky. V tomhle stavu pak obe aplikace vydrzi cca 20 vterin, nez se vzpamatuji a donactou zbytek. Kdyz aplikace v prubehu "bileho obdobi" natvrdo vypnu, telefon je i tak po dobu 20 vterin sekly. A prijde mi prave hodne divne, ze to delaji 2 aplikace od ruznych tvurcu... nevim, jestli to ma co docineni s tim, ze nacitaji data ze stejne db, nebo je to necim uplne jinym, ale u jinach aplikaci se mi to zatim nestalo. Androidi instagram funguje korektne. Nesetkal jste se s tim nekdo? Diky moc

dejvold
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BB Z10 STL 100-2

Re: inst10 a iGrann - zaseky

od dejvold » pon 01. čer 2015 8:49:09

Inst10 mi to dela taky, myslim ze je to posledni aktualizaci pred tim to nedelalo navic nefunguji notifikace v hubu.Mela by byt ale dalsi aktualizace a v ni opraveny nejaky chyby tak jsem zvedav.

Dizzy
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Leap

od Dizzy » čtv 20. srp 2015 10:47:58

Od včera mi z Inst10 chodí za určitou dobu všechny upozornění od začátku používání na co mi dal kdy kdo like kde mě kdo zmínil a tak podobně za dnešek už mi jich přišlo cca 250, je to docela otravné už jsem zkusil i přeinstalovat ale nepomohlo to, neví někdo co s tím ?
Blackberry Leap

rooosta
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: KeyOne

od rooosta » pát 05. úno 2016 16:17:54

Ahoj mam problém s ktorým si neviem rady....
stále mi chodia upozornenia do HUBv tvare Je treba zadat informace a účtu, aktualizujte heslo pro účet inst10 (avšak ja ho nemám nainštal v účtoch, teda aspoň neviem o tom...) a keď dám otvoriť po otvorení spustí hlášku "pri oteviraní Vášho účtu došlo k problému"
...nechápem, stretol sa s tým niekto ?
takto to vyzera Foto tu: http://leteckaposta.cz/567505807

Dík
Playbook 64 GB, Bold 9780, Z10 , PASSPORT SE, BB PRIV, BB Keyone

Venca
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Z10

od Venca » sob 06. úno 2016 13:18:15

Já jsem tak půl roku používal Igrann, ale potom jsem zkusil Instagram ze Snapu a musím říct, že je mnohem lepší. I když se někdy stane, že se to trošku hůře načítají fotky po updatu, ale po dalším se to zase v dalším opraví. Od Igrannu jsem přešel, protože jsem měl podobné záseky.

BBPepek
BB Pokročilý
BB Pokročilý
Typ mobilního telefonu: BlackBerry Passport

Re: RE: Re: inst10 a iGrann - zaseky

od BBPepek » čtv 09. úno 2017 22:40:33

rooosta píše:Ahoj mam problém s ktorým si neviem rady....
stále mi chodia upozornenia do HUBv tvare Je treba zadat informace a účtu, aktualizujte heslo pro účet inst10 (avšak ja ho nemám nainštal v účtoch, teda aspoň neviem o tom...) a keď dám otvoriť po otvorení spustí hlášku "pri oteviraní Vášho účtu došlo k problému"
...nechápem, stretol sa s tým niekto ?
takto to vyzera Foto tu: http://leteckaposta.cz/567505807

Dík

Toto mi chodilo také. Smazal jsem aplikací a zkouším iGrann :)

Odesláno z mého parádního handheldu BlackBerry Passport :)

Update:
Tak aplikaci Ins10 nedoporučuji. I po odinstalování (smazání), mi stále chodí ona hláška o aktualizaci hesla. Teď nevím, jak se toho zbavit. Jestli budu muset Passport přeinstalovat?, to se mi moc nechce.
Za to iGrann funguje parádně a integrace do HUBu chodí i ve verzi zdarma (zatím).
My second BB :bigsmile:
BlackBerry Passport
Ex:BlackBerry Playbook & BlackBerry Bold 9900 + m.Bank/Bis

Přítelkyně
BlackBerry Z10 LTE (version) - přechod z androidu a nadmíru spokojená :smile: