BBW - nákup aplikace je podmíněn zapnutím protokolování?

maggic
BB Expert
BB Expert
Typ mobilního telefonu: Z30

BBW - nákup aplikace je podmíněn zapnutím protokolování?

od maggic » pon 23. bře 2015 23:58:15

Chci si koupit aplikaci v BBW. Platbu jsem chtěl provést z bank. účtu přes Visa kartu. Vše proběhlo v pořádku, samá zelená fajka. Ale na konci to vyhodilo "nějakou" neznámou chybu a v nastavení mě to tlačí potvrdit protokolování, prý k odstranění možných chyb a problémů z nákupů v BBW. No nic jsem nakonec nekoupil a mám dotaz. Pletu se a nebo musím fakt zapnout protokolování pro nákup blbé aplikace? No jasně, na Androidu už ví dopředu i jakou barvu má můj pes.., ale na BB? že by to byla stejná pakárna? vždyť ID bylo rozpoznáno.

Kaacz
BB Zkušený
BB Zkušený
Typ mobilního telefonu: BB Z30, DTEK50

Re: BBW - nákup aplikace je podmíněn zapnutím protokolování?

od Kaacz » úte 24. bře 2015 23:35:09

Hmm, nevím, zda to po mě chtělo něco takového při PayPal. Karty nikde nedávám.
Výhodou navíc bylo zadání mého PayPal účtu v Mobilu dcery, takže může nakupovat aniž by znala PP heslo a potvrzuje jen heslem BBID. :)
Tohle beru jako jasnou výhodu oproti jiným platformám .. :)
Linux/*NIX. N9 + Jolla + BB10 = QML/SWIPE World. | M$+Apple+Google=USA. NO WAY!!
Z10LTE - OS 10.3.2.2789, Z30 - β10.3.2 (ukradeno -> BB Protect -> cihla v Kiev/UA)
Z30 - OS 10.3.2.2789, DTEK50

hugozhor
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BBC

od hugozhor » stř 25. bře 2015 0:36:29

i v Kanadě je Velký Bratr

maggic
BB Expert
BB Expert
Typ mobilního telefonu: Z30

od maggic » stř 25. bře 2015 1:21:01

Tak ačkoliv mě na mé Z30 funfuje správně snad úplně všechno, nákup jakékoliv aplikace na BBW se ne a ne podařit jak přes VISA, tak přes MasterCard. Asi je to tím, že se to zaseklo u posledního políčka, kde zadávám - kraj/stát, kde se nechce zobrazit zelená fajka. Zadávám "Zlínský" snad na sto způsobů a nepomohlo ani "Jihomoravský", nebo dokonce "Morava", jsem z toho na prášky.. Vůbec netuším, kde je chyba, protože jsem už zapnul i to šmírovací protokolování a vůbec to nepomohlo. Takže asi i ten název tohoto téma měl znít jinak..