Budík, který přehrává (a nechává dohrát) mp3

Ronoath
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Treo 680, BB Q10

Budík, který přehrává (a nechává dohrát) mp3

od Ronoath » pát 06. úno 2015 12:43:42

Zdravím všechny,

Dovolím si drze po registraci postnout nové téma, ale nikde jsem toto neviděl řešit.

Používám léta v Treu aplikaci 2playMe, která zásadním způsobem zjednodušuje ranní proceduru zvanou vstávání:

Ve stanovený čas začne potichu hrát předem zvolená mp3 skladba, zesiluje až do chvíle, kdy mě probudí. Pak mám možnost toto upozornění zrušit, skladba sníží hlasitost (resp. nastaví se stejná úroveň hlasitosti, jaká je navolena v mp3 přehrávači) a písničku si doposlouchám a pak vstávám. Takových alarmů může být až sto, ale v týdnu mi postačí pět :smile:

Prosím vás, existuje nějaká aplikace, která pod BB10 umí to samé? Ne, že by to bylo životně nutné, ale Treo se mnou nebude věčně a je lepší se na přechod přichystat, dokud Palm funguje. Navíc se takto budím už desetiletí (před Treem jsem používal jiné PDA od Palmu, se stejnou aplikací) a opravdu nerad bych měnil své zvyky.

Předem díky všem za pochopení, tipy a případné vyzkoušení, jak to funguje (zatím BB nemám)
BlackBerry Q10 (hlavní telefon), Palm Treo 680 (budík), Siemens SL55 či něco podobně fajnového jako druhý telefon