Připomínač / termínovník s hlasitým upozorněním

Brudr
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Blackberry Passport

Připomínač / termínovník s hlasitým upozorněním

od Brudr » pát 30. led 2015 13:51:55

Zdravím všechny a rád bych vás požádal o typ na aplikaci (pokud taková existuje). Potřeboval bych něco, do čeho mohu zadat jak jednotlivé, tak i opakující se události, na které mě telefon upozorní - ale hlasitě (zvoněním, přehráním nějaké melodie apod.).
V telefonu jsou sice úkoly, kalendář apod., ale zadané úkoly, termíny a připomínky se připomenou pouze textovým zobrazením na displeji a to mi nestačí. Potřebuji aby mě to aktivně otravovalo abych nějaký termín neprošvihl. Nemáte někdo něco vyzkoušeného? Už jsem koupil několik aplikací, ale všechny skončily na upozorňování pouze textově, takže vyhozené peníze.

petrmizera
BB Daddy
BB Daddy
Typ mobilního telefonu: BlackBerry Passport

Re: Připomínač / termínovník s hlasitým upozorněním

od petrmizera » pát 30. led 2015 14:06:03

Pokud je to na 10.3.1 tak to mas v nastaveni kalendare, Nastaveni>Oznameni>vyberes profil (ja mam normalni)>Prizpusobit oznameni aplikaci>Kalendar a tam to nastavis, jestli jsem te dobre pochopil co potrebujes, tak ti staci tohle, jinak v kalendari u udalosti muzes nastavit opakovani
BlackBerry Passport + BlackBerry Classic

Brudr
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Blackberry Passport

od Brudr » pát 30. led 2015 17:02:48

Díky moc za radu. Našel jsem to jako nastavení veškerých oznámení, v seznamu aplikací totiž nemám ani kalendář ani remember. Možná je to tím, že mám 10.3.0.908. Mám Passport. Pokud dám vyhledat aktualizace SW, tak mi píše že používám aktuální SW.
Takže díky, pro běžné věci v kalendáři a rememberu mi to stačí. Potřebuji to hlavně na hlídání termínů pravidelných revizí.

petrmizera
BB Daddy
BB Daddy
Typ mobilního telefonu: BlackBerry Passport

od petrmizera » sob 31. led 2015 0:29:09

Nahod posledni uvolnenej leak, a nebo tu verzi o neco nizsi, jak sem daval dneska David
BlackBerry Passport + BlackBerry Classic