Snap - Google Play klient pro BlackBerry 10

173 příspěvků
oskar42
BB Nováček
BB Nováček
Typ mobilního telefonu: Z10

Re: Snap - Google Play klient pro BlackBerry 10

od oskar42 » čtv 19. kvě 2016 7:16:12

viewtopic.php?t=5164

Odoslané z YOGA Tablet 2-830F pomocou Tapatalku

oskar42
BB Nováček
BB Nováček
Typ mobilního telefonu: Z10

od oskar42 » čtv 19. kvě 2016 7:18:52

mmarek26 - choď na začiatok diskusie v tom odkaze čo som dal vyššie.

Odoslané z YOGA Tablet 2-830F pomocou Tapatalku

constantine6
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BB 9900

od constantine6 » sob 28. kvě 2016 21:05:44

Dobrý večer, nainstaloval jsem podle návodu, ale po přihlášení a rozkliknuti browse apps mi naskočí byla obrazovka se zahlavim snap, to samé u her. Když dám search, tak se jen točí kolečko. Jedná se o snap v3 a BlackBerry PP. Myslíte, že mám zkusit vyměnit verzi za starší? Děkuji, Ondřej Zapletal.

maggic
BB Expert
BB Expert
Typ mobilního telefonu: Z30

od maggic » ned 29. kvě 2016 10:44:14

Čtu tady už pár týdnů, že Snap nejede. Mě teda zatím v.2.0.0.2 funguje, ale kdybych chtěl dělat čistou instalačku, asi bych taky dojel na Snap při jeho opětovné instalaci. Nevím, jestli je někde psáno oficiálně, že Snap nejede a už nikdy nepojede. Kdyby ne, napadla mě ještě možnost, jestli ten Snap není mrtví díky stále aktualizovanému browseru Google Chrome. Mě to "zatím" funguje na minimálně 3/4roku staré verzi Google Chrome v.39.0.2171.71, kterou neaktualizuji. Zkoušet to přeinstalovat a znovu použít starou verzi Goog.Ch. zatím nemám proč, ale ti, co chtějí Snap, by vyzkoušet mohli, jestli to náhodou nefachčí na starší verzi Google Chrome. Taky je možné, že doporučuji blbosti, kvůli neinformovanosti.

pep
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Q10

od pep » ned 29. kvě 2016 20:27:35

Je doplním, co jsem kdesi četl na Crackberry.com. Bylo to něco v tomhle duchu:
Google údajně "zlepšoval" zabezpečení, ale Snap nebyl na tuto novou verzi zabezpečení připraven. Je to proto, že nyní si aplikace (Snap) vyměňuje se servery Googlu další klíče. Nové instalace tyhle klíče neumí identifikovat, a proto nahlásí chybu. Staré instalace používají staré klíče, čili nemají problém. Dobrá zpráva nakonec. Vývojáři SNAPu prý už pracují na odstranění chyby, takže Snap není mrtev, ale bude (doufejme) vzkříšen :)

maggic
BB Expert
BB Expert

od maggic » pon 30. kvě 2016 10:25:24

pep píše:Je doplním, co jsem kdesi četl na Crackberry.com. Bylo to něco v tomhle duchu:
Google údajně "zlepšoval" zabezpečení, ale Snap nebyl na tuto novou verzi zabezpečení připraven. Je to proto, že nyní si aplikace (Snap) vyměňuje se servery Googlu další klíče. Nové instalace tyhle klíče neumí identifikovat, a proto nahlásí chybu. Staré instalace používají staré klíče, čili nemají problém. Dobrá zpráva nakonec. Vývojáři SNAPu prý už pracují na odstranění chyby, takže Snap není mrtev, ale bude (doufejme) vzkříšen :)

Díky za informace ohledně SNAPu. Osobně ale nevěřím, že nějací vývojáři mají zájem na oživení SNAPu, kdyby jo, snad to nebude trvat rok. Spíše se dělá vše(umělá nekvalita a nekompatibilita), pro "likvidaci" mobilů, jelikož se prodeje nových začínají silně zadrhávat. Z odpovědi výše též vyznívá, že by Snap mohl fungovat na starší verzi Google Chrome?? Snad to tu někdo brzy potrvdí, nebo vyvrátí. Osobně bych to na starší verzi Goog.Chrome otestoval hned, ale nechci zbytečně přijít o zcela funkční Snap a pak třeba čekat a čekat na "(ne)ochotu" vývojářů..

pamann
BB Registrovaný
BB Registrovaný

od pamann » úte 26. črc 2016 13:00:24

V piatok som kúpil novú Z30-ku, hoci stará (vyše 2-ročná funguje bez problémov). SNAP sa mi podarilo nainštalovať cez synov notebook, keďže tam má zrejme starý Chrome. Keď som si stiahol Chrome do môjho počítača, nepodarilo sa mi to ani na viac pokusov. Avšak nefunguje, po kliknutí naň síce naskočí úvodná obrazovka, ale po kliku na Browse Apps sa zobrazí len biely display so zeleným pásikom na vrchu...

maggic
BB Expert
BB Expert

od maggic » úte 26. črc 2016 19:49:20

pamann píše:V piatok som kúpil novú Z30-ku, hoci stará (vyše 2-ročná funguje bez problémov). SNAP sa mi podarilo nainštalovať cez synov notebook, keďže tam má zrejme starý Chrome. Keď som si stiahol Chrome do môjho počítača, nepodarilo sa mi to ani na viac pokusov. Avšak nefunguje, po kliknutí naň síce naskočí úvodná obrazovka, ale po kliku na Browse Apps sa zobrazí len biely display so zeleným pásikom na vrchu...

Promiň, moc nerozumím co tu píšeš, ani ti nevěřím. Pokud si přece Snap už nainstaloval, není co řešit. Ikdyby jsi na svůj PC nainstaloval jakoukoliv verzi Google, o Snap instalovaný cez synov notebook už nepřijdeš. Pokud chčeš v PC starou verzi Google, musíš starou najít a instalovat. Pak hlavně přes některou aplikaci zakázat aktualizaci Google, která o to projevuje velkou snahu ihned po instalaci.
Byl bych samozřejmě rád, kdyby se někomu v této době podařilo SNAP nainstalovat a dal o tom zde zprávu, protože snad už brzy přijde od BB závěrečná aktualizace, kterou bych si chtěl nainstalovat do "čistého" mobilu. A Snap použít na Androidí apky, Google Play nechci.

abah
BB Maniak
BB Maniak
Typ mobilního telefonu: Blackberry classic

Re: RE: Re: Snap - Google Play klient pro BlackBerry 10

od abah » úte 26. črc 2016 22:39:45

maggic píše:
pamann píše:V piatok som kúpil novú Z30-ku, hoci stará (vyše 2-ročná funguje bez problémov). SNAP sa mi podarilo nainštalovať cez synov notebook, keďže tam má zrejme starý Chrome. Keď som si stiahol Chrome do môjho počítača, nepodarilo sa mi to ani na viac pokusov. Avšak nefunguje, po kliknutí naň síce naskočí úvodná obrazovka, ale po kliku na Browse Apps sa zobrazí len biely display so zeleným pásikom na vrchu...

Promiň, moc nerozumím co tu píšeš, ani ti nevěřím. Pokud si přece Snap už nainstaloval, není co řešit. Ikdyby jsi na svůj PC nainstaloval jakoukoliv verzi Google, o Snap instalovaný cez synov notebook už nepřijdeš. Pokud chčeš v PC starou verzi Google, musíš starou najít a instalovat. Pak hlavně přes některou aplikaci zakázat aktualizaci Google, která o to projevuje velkou snahu ihned po instalaci.
Byl bych samozřejmě rád, kdyby se někomu v této době podařilo SNAP nainstalovat a dal o tom zde zprávu, protože snad už brzy přijde od BB závěrečná aktualizace, kterou bych si chtěl nainstalovat do "čistého" mobilu. A Snap použít na Androidí apky, Google Play nechci.

On snap jde nainstalovat na nové BlackBerry bez problémů, ale objeví se jen ta úvodní obrazovka a dal nic.

Odesláno z mého Passport pomocí Tapatalk

maggic
BB Expert
BB Expert

od maggic » stř 27. črc 2016 11:36:13

abah - On snap jde nainstalovat na nové BlackBerry bez problémů, ale objeví se jen ta úvodní obrazovka a dal nic.

Nic ve zlém, ale abychom si rozuměli. Vždy když se píše o nainstalováném SNAPu - mělo by jít o plně funkční aplikaci. Je mi též jasné, že samotná ikona nic nedokazuje a může být taky jen na ozdobu. Já ale preferuji jen tu, co i funguje. Proto se tu taky diskutuje o tom, jestli není vhodnější k jeho instalaci použít starší verze Google, protože údajně ty nejnovější verze Google užívají širšího zabezpečení, které můžou být příčinou, že přihlášení do SNAPu neproběhne, tudíž je aplikace k ničemu. Bohužel to zatím nemám nijak ověřeno a čekám, že to třeba někdo, kdo musel nutně přeinstalovat OS10, vyzkouší. Zatím jsem zklamán, že tato informace o možnostech instalace SNAP přes starší verzi Google dlouhodobě není.. Starší verze na které to dříve šlo, je třeba tato - Google_Chrome_v39.0.2171.71 a stáhnout ji z internetu není žádný problém.

abah
BB Maniak
BB Maniak
Typ mobilního telefonu: Blackberry classic

od abah » úte 02. srp 2016 22:44:03

maggic píše:abah - On snap jde nainstalovat na nové BlackBerry bez problémů, ale objeví se jen ta úvodní obrazovka a dal nic.

Nic ve zlém, ale abychom si rozuměli. Vždy když se píše o nainstalováném SNAPu - mělo by jít o plně funkční aplikaci. Je mi též jasné, že samotná ikona nic nedokazuje a může být taky jen na ozdobu. Já ale preferuji jen tu, co i funguje. Proto se tu taky diskutuje o tom, jestli není vhodnější k jeho instalaci použít starší verze Google, protože údajně ty nejnovější verze Google užívají širšího zabezpečení, které můžou být příčinou, že přihlášení do SNAPu neproběhne, tudíž je aplikace k ničemu. Bohužel to zatím nemám nijak ověřeno a čekám, že to třeba někdo, kdo musel nutně přeinstalovat OS10, vyzkouší. Zatím jsem zklamán, že tato informace o možnostech instalace SNAP přes starší verzi Google dlouhodobě není.. Starší verze na které to dříve šlo, je třeba tato - Google_Chrome_v39.0.2171.71 a stáhnout ji z internetu není žádný problém.

Ok v tom případě nainstalovat nejde, jelikož není plně funkční.

Odesláno z mého Passport pomocí Tapatalk

middex
BB Pokročilý
BB Pokročilý
Typ mobilního telefonu: Q5

od middex » stř 03. srp 2016 10:07:34

Nainstalovat jde ale není plně funkční. Sorry, nedalo mi to ;)

maggic píše:Proto se tu taky diskutuje o tom, jestli není vhodnější k jeho instalaci použít starší verze Google, protože údajně ty nejnovější verze Google užívají širšího zabezpečení, které můžou být příčinou, že přihlášení do SNAPu neproběhne, tudíž je aplikace k ničemu.

O tom diskutuješ akorát ty. Způsob instalace nemá na nic vliv, je to pouze o tom, jak dostat .bar do telefonu. Někdo se škrábe pravou rukou za levým uchem a tlačí tam .bary přes chrome a někdo to tam pošle jednoduše přes sachesi. Jak už bylo psáno, problém je ve "vylepšeném" zabezpečení google a prostě ty nové instalace snapu to neověří...
BlackBerry Q5

maggic
BB Expert
BB Expert

od maggic » stř 03. srp 2016 11:52:49

middex píše:Nainstalovat jde ale není plně funkční. Sorry, nedalo mi to ;)

maggic píše:Proto se tu taky diskutuje o tom, jestli není vhodnější k jeho instalaci použít starší verze Google, protože údajně ty nejnovější verze Google užívají širšího zabezpečení, které můžou být příčinou, že přihlášení do SNAPu neproběhne, tudíž je aplikace k ničemu.

O tom diskutuješ akorát ty. Způsob instalace nemá na nic vliv, je to pouze o tom, jak dostat .bar do telefonu. Někdo se škrábe pravou rukou za levým uchem a tlačí tam .bary přes chrome a někdo to tam pošle jednoduše přes sachesi. Jak už bylo psáno, problém je ve "vylepšeném" zabezpečení google a prostě ty nové instalace snapu to neověří...

Poradit neumíš, ale urážky ti docela jdou. Google play mám již nainstalován(zapomněl jsem napsat) a představ si, nebyla to má vina. Možností instalace je více a ne každá je správná. Nejde tu jen o znalosti, spíše o zkušenost.

middex
BB Pokročilý
BB Pokročilý

od middex » stř 03. srp 2016 12:24:54

To víš, já jsem ještě ze staré školy a "citovatči" posledních příspěvků mě vždy podráždí ;)
Jinak toto je přece vlákno o SNAPu a ten nejde a nepůjde pokud ho někdo neopraví, takže nějak nechápu, s čím chceš radit.
BlackBerry Q5

maggic
BB Expert
BB Expert

od maggic » stř 03. srp 2016 16:46:36

To že SNAP nejede, to už vím taky, ale až z nedávné vlastní zkušenosti. Jestli jsis nevšiml, padly tu před pár dny i názory, že funguje. A myslím, že tu nezaznělo od nikoho tak důvěryhodného jako ty, kdo se škrábe za pravým uchem tou správnou rukou, že SNAP nejede a nepojede proto a proto. Pak bych tu neprudil věčným dotazováním.. A s tím Sachezi, ještě jsem ho nikdy nevyzkoušel, nebyl důvod.. znáš to, když si na něco zvykneš, nerad měníš, ale možná až se mobil vrátí ze servisu. Google Play zatím jede dobře. Dokonce mě konečně nainstaloval již dříve placenou aplikaci(180kč) z tabletu, která dříve v GP na Z30 nešla, jedině neplacená verze.

jony855
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BlackBerry Priv

od jony855 » pát 30. zář 2016 22:23:19

Tak Snap (placený) již zase nefunguje. Při stahování aplikace z google play se stahování pořád dokola pauzuje, takže ani nezačne,potom se Snap sám ukončí. Nevím zda je někde chyba v mém BlackBerry Classic nebo Snap opravdu nefunguje

Iantaris
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Nokia E7

od Iantaris » sob 01. říj 2016 10:44:29

Dělá mi to přesně to samé, co píšeš.. Pouze snap ve výsledku nespadne, ale po chvíli se tváří, že download dokončil. Při zmáčnutí Open installer však vyskočí hláška "Tuto aplikaci nelze nainstalovat"..

Přímé stažení a instalace apk jinak funguje normálně

BB Q5

middex
BB Pokročilý
BB Pokročilý

od middex » sob 01. říj 2016 14:45:59

Potvrzuji nefunkčnost, "Downloading-Pause" ve smyčce...
BlackBerry Q5

robert
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: bb z10

od robert » sob 01. říj 2016 19:40:20

middex píše:Potvrzuji nefunkčnost, "Downloading-Pause" ve smyčce...

Restart pomoze

jony855
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BlackBerry Priv

od jony855 » sob 01. říj 2016 21:11:33

Ne restart nepomůže

173 příspěvků