PlayBook
Diskuze ohledně tabletu BlackBerry® PlayBook™.

LovecBorec
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Z10

PlayBook

od LovecBorec » stř 18. led 2017 23:49:23

Ahoj kolegové BB :)
Prosím Vás mám problém. Po dlouhém rozhodování zda si pořídit BBplaybooka jsem do toho prásknul :) našel na webu.. Playbook 32gb 3gčko
Mno a .. přijel jsem si pro něj k majiteli u ktrého jsem na něj kouknul "ošahal si ho" a docela dobré.. bavil. Pan původní mi ho ukázal nevymazán. tzn. hudba, fotka ajn jsem zkoušel a vše ok. Mno dal mi ho do továru a já dojel domů a marně hledal ikony : obrázky hudba a jiné.. mám tam pouze jednu ikonku a to je prohlížeč. Tak jsem znovu šel do továru... znovu znovu.. a nic stále jen jedna ikona prohlížeč. Prosím vás copak s tím je? proč mne nemá rád už od začátku? :) poraďte co stím

Bruca
BB Expert
BB Expert
Typ mobilního telefonu: BB Passport SE

Re: PlayBook

od Bruca » čtv 19. led 2017 9:14:35

a stáhl jsi znovu OS? skáče tam vždycky možnost, jestli ho chceš stáhnout hned nebo až později

nebude praktické obrátit se na toho, kdo ti ten tablet prodal?
BB Passport SE, 10.3.3.3057
BB 9780, v.6.0.0.666
BB Q5, 10.3.3.3057

LovecBorec
BB Registrovaný
BB Registrovaný

od LovecBorec » pát 20. led 2017 10:15:33

Ahoj. obrátil jsem se na majitele a ten mi s tím nepomohl. Ale už je vyřešeno a pokusím se popsat ten celý problém.

Nákup proběhl tak, že původního majitele jsem navštívil osobně. Tablet byl na nabíječce a dopouštěl energii cca 20% :)
Prohlídka byla s předpřipraveným hadříkem za původního nepromazaného obsahu. Vše bylo v normálu - foťák, kalendář, video... fotky atd.

Při odevzání papírků za celkem hezký kus stroje a po poklepání rukou starý majitel zadal výmaz stroje. A najednou bum...
Stroj jsem dal ještě v autě na nabíječku, aby dotlačil šťávu bůh ví jak dlouho nedobíjeném akumulátoru. Po dojetí domů koukám a hledám marně ikony, které tam dříve byly... a nic. Po bádání do jedné ráno jsem vše vzdal.
Tablet fungoval normálně z 50% - hodiny, prohlížeč a nastavení.. víc nic.

Druhý den jsem si řekl to není možný.. a pátral dál. Na Mega stáhl Autoloader na verzi 2.1.15xx a aplikoval jako oživovadlo do TB.

Po zapnutí a znovunakonfigurování je vše v nejlepším pořádku.

Chyba dle mého vznikla při aktualizaci starého SW, kdy Playbook upgradoval mimibalíčkem z verze 2.1.15xx na 2.1.19xx a něco se tam lidově řečeno posralo. Proto při resetu vzniklo toto okno.

Majitel už od pohledu slušný člověk, který žije ve virtuálním světě OS10 jako já a k tomu přestavuje barák jako bejk :)

Takže chuť na PB je stále veliká a propojení s Passportem je naprosto úžasné :D
Užívám si to a tak nějak jsem to porovnal i s nějakým naším minulej rok kupovaným androidem za 2tis k. a toto je uplně někde jinde.

PB - Rozlišení, kapacita, inteligence, plynulost, životní styl, zpracování...
Droid - Kostky, nekapacita, debilita, neustálý restart, životní styl? (neví co to je), nezpracování...

Nebe a Dudy

Píseň - Svěrák vs. Já
Nevyhazuj staré věci pro nové... ono se to ne vždy vyplatí!

Kdyby někdy někdo za 10let potřeboval autoloader dejte vědět uložím si ho na Flešku. Už dnes je spousta odkazů KO i na mega... případně patřím mezi ocasy co neumí hledat :) a maximálně najdou jen tohle fórum.

abah
BB Maniak
BB Maniak
Typ mobilního telefonu: Blackberry classic

Re: RE: Re: PlayBook

od abah » ned 22. led 2017 0:03:59

LovecBorec píše:Ahoj. obrátil jsem se na majitele a ten mi s tím nepomohl. Ale už je vyřešeno a pokusím se popsat ten celý problém.

Nákup proběhl tak, že původního majitele jsem navštívil osobně. Tablet byl na nabíječce a dopouštěl energii cca 20% :)
Prohlídka byla s předpřipraveným hadříkem za původního nepromazaného obsahu. Vše bylo v normálu - foťák, kalendář, video... fotky atd.

Při odevzání papírků za celkem hezký kus stroje a po poklepání rukou starý majitel zadal výmaz stroje. A najednou bum...
Stroj jsem dal ještě v autě na nabíječku, aby dotlačil šťávu bůh ví jak dlouho nedobíjeném akumulátoru. Po dojetí domů koukám a hledám marně ikony, které tam dříve byly... a nic. Po bádání do jedné ráno jsem vše vzdal.
Tablet fungoval normálně z 50% - hodiny, prohlížeč a nastavení.. víc nic.

Druhý den jsem si řekl to není možný.. a pátral dál. Na Mega stáhl Autoloader na verzi 2.1.15xx a aplikoval jako oživovadlo do TB.

Po zapnutí a znovunakonfigurování je vše v nejlepším pořádku.

Chyba dle mého vznikla při aktualizaci starého SW, kdy Playbook upgradoval mimibalíčkem z verze 2.1.15xx na 2.1.19xx a něco se tam lidově řečeno posralo. Proto při resetu vzniklo toto okno.

Majitel už od pohledu slušný člověk, který žije ve virtuálním světě OS10 jako já a k tomu přestavuje barák jako bejk :)

Takže chuť na PB je stále veliká a propojení s Passportem je naprosto úžasné :D
Užívám si to a tak nějak jsem to porovnal i s nějakým naším minulej rok kupovaným androidem za 2tis k. a toto je uplně někde jinde.

PB - Rozlišení, kapacita, inteligence, plynulost, životní styl, zpracování...
Droid - Kostky, nekapacita, debilita, neustálý restart, životní styl? (neví co to je), nezpracování...

Nebe a Dudy

Píseň - Svěrák vs. Já
Nevyhazuj staré věci pro nové... ono se to ne vždy vyplatí!

Kdyby někdy někdo za 10let potřeboval autoloader dejte vědět uložím si ho na Flešku. Už dnes je spousta odkazů KO i na mega... případně patřím mezi ocasy co neumí hledat :) a maximálně najdou jen tohle fórum.

Vítej v klubu. Ten autoloader by se hodil. Nechceš ho sem pichnout?

Odesláno z mého Passport pomocí Tapatalk

apopisde
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Q20 Classic

od apopisde » úte 31. led 2017 16:07:48

Uh, uprimne jsem rad, ze se vse vyresilo k zdarnemu konci a nadale slouzi novemu majiteli :) Za tuhle mensi komplikaci se omlouvam. A dekuji za stitek slusneho cloveka O:-)
Pearl 8100, Pearl 8110, Bold 9700, Bold 9900, Storm 2 9520, Q5, Classic Q20 a Keyone , PlayBook 64GB, Playbook 32GB 3G+
PIN:D8BA985C

BBPepek
BB Pokročilý
BB Pokročilý
Typ mobilního telefonu: BlackBerry Passport

od BBPepek » ned 05. úno 2017 21:08:01

Položím dotaz na zakladatele diskuze.
Jak jsi spokojený s propojením PB a PP?
Já mám nové PP a ta komunikace mezi PB mi přijde ošizená, když vzpomenu jak PB komunikoval s mým původním Boldem.

Tak přemýšlím jestli PB neposlat zase dál.

Odesláno z mého parádního handheldu BlackBerry Passport :)
My second BB :bigsmile:
BlackBerry Passport
Ex:BlackBerry Playbook & BlackBerry Bold 9900 + m.Bank/Bis

Přítelkyně
BlackBerry Z10 LTE (version) - přechod z androidu a nadmíru spokojená :smile:

LovecBorec
BB Registrovaný
BB Registrovaný

od LovecBorec » ned 19. úno 2017 19:05:38

PB je již zastaralý a proto nečekám svět :) jako příjemná je emailová komunikace a náhled do mého mobilu... příjemné je, že koukám na TopGear v leže :D a vlastně více od toho nečekám. Pro mne je klíčová výdrž baterie PDF a texťáky, abych mohl obsloužit zákazníka v leže ;) takže vlastně více netřeba. To prvopočáteční hraní už je pryč a nyní nastoupila užitečnost :)

Jinak Link na stažení je placený :) ale věřte tomu, že když vy stáhnete tak mě se přičte ;)
http://www.hellspy.cz/playbook-os-2-1-0-1753-exe/51660823
http://www.hellspy.cz/playbook-2-1-0-1917-wifi-7z/51661085
http://www.hellspy.cz/playbook-2-1-0-1917-r1283-3g4glte-7z/51661225

kazatell
BB Nováček
BB Nováček
Typ mobilního telefonu: Blackberry Passport

od kazatell » úte 28. úno 2017 11:00:30

Tak jsem si dnes taky přinesl domu playbook. Jen zatím nejde zapnout, protože ukazuje že je uplně vybitá baterka a zatím se nezapne. Jen se zeptám Když nabíjím tak má blikat zeleně dioda? a čím je lepsí nabíjet přes microUSB nebo přes tu magsave nabíječku?
Blackberry Bold 9900
Blackberry Q10
Blackberry Passport + Blackberry Mini Stereo Speaker
Blackberry Playbook + Bleckeberry stereo music gateway NFC
Blackberry PRIV + Bleutooth headset BB HS-700

Bruca
BB Expert
BB Expert

od Bruca » úte 28. úno 2017 12:20:32

mám za to, že při nabíjení ze začátku fakt bliká... jestli je úplně vybitý, zkus to nechat aspoň hodinku nabíjet a pak až ho zapni
přes tu "magnetickou" nabíječku je nabíjení o dost rychlejší, alespoň co mám ozkoušené
BB 9780, v.6.0.0.666
BB Q5, 10.3.3.3057

kazatell
BB Nováček
BB Nováček

od kazatell » čtv 02. bře 2017 7:45:18

Tak opět jeden dotaz na majitele PB. Kde sháníte aplikace? Zkoušel jsem některé překonvertovat z apk na bar, ale z těch žádná nefunguje. Nemáte typ, kde se dají aplikace přímo stahovat? Konkrétně sháním aplikace: vlc player, nebo něco podobného co dokáže přehrát všechno, Kindle čtečku, Skype a nějaké mapy
Blackberry Bold 9900
Blackberry Q10

BB1975
BB Pokročilý
BB Pokročilý
Typ mobilního telefonu: BB Passport BB9900

od BB1975 » čtv 02. bře 2017 15:07:33

Nejde tam proste vse. Na filmy jsem pouzival nejakej prehravac Kalem neco, je to placeny, ale pustilo to vse. Jinak uz nepouzivam, tak nemuzu poradit.
BlackBerry Passport, Bold 9900
Vodafone
PlayBook 64GB

Bruca
BB Expert
BB Expert

od Bruca » čtv 02. bře 2017 15:39:49

kazatell píše:Tak opět jeden dotaz na majitele PB. Kde sháníte aplikace? Zkoušel jsem některé překonvertovat z apk na bar, ale z těch žádná nefunguje. Nemáte typ, kde se dají aplikace přímo stahovat? Konkrétně sháním aplikace: vlc player, nebo něco podobného co dokáže přehrát všechno, Kindle čtečku, Skype a nějaké mapy

na aplikace jsem většinou chodil sem: http://apps.goodereader.com/apk-2-bar/
mapy mám osmand a pak ještě jedny, ale nevzpomenu si teď na název :-))
BB 9780, v.6.0.0.666
BB Q5, 10.3.3.3057

kazatell
BB Nováček
BB Nováček

od kazatell » pát 10. bře 2017 7:08:14

Tak ten KamelSoft, je fakt super, sice dražší, ale parádní
Blackberry Bold 9900
Blackberry Q10

BB1975
BB Pokročilý
BB Pokročilý
Typ mobilního telefonu: BB Passport BB9900

od BB1975 » pát 10. bře 2017 15:18:48

Jojo, taky jsem nechtel platit tolik, ale kazdy to chvalil, tak jsem zkusil a byl jsem s nim spokojenej.
BlackBerry Passport, Bold 9900
Vodafone
PlayBook 64GB