Offline navigace pro BlackBerry PlayBook
Diskuze ohledně tabletu BlackBerry® PlayBook™.

alexnoc
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: storm2 9520

Offline navigace pro BlackBerry PlayBook

od alexnoc » stř 28. bře 2012 17:26:10

Zdravím, budu kupovat playbook a snažím se zjistit, zda se dá sehnat nějaká aplikace s offline navigaci? Díky

honzavr
BB Nováček
BB Nováček
Typ mobilního telefonu: BOLD 9700

offline navigace

od honzavr » ned 01. dub 2012 23:22:29

Velice o tom pochybuju

Ekky
Moderátor
Moderátor
Typ mobilního telefonu: BB Classic

Re: Offline navigace pro BlackBerry PlayBook

od Ekky » úte 03. dub 2012 17:43:51

Playbook umi pracovat s aplikacemi s adroidu,a tam jich určitě bude spousta ke stažení nebo koupení. Krom Google Maps ktery umí navigovat na androidech offline.
Obrázek

Ekky.Mi@gmail.com Pin: 2BFFEC42

taz
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Blackberry Passport

od taz » ned 20. kvě 2012 13:22:30

Ekky píše:Playbook umi pracovat s aplikacemi s adroidu,a tam jich určitě bude spousta ke stažení nebo koupení. Krom Google Maps ktery umí navigovat na androidech offline.

Pokud vím Android Player v PlayBooku nemůže přistupovat k GPS.

vladacr
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: HTC Desire, MIUI AU

od vladacr » úte 22. kvě 2012 14:02:53

Mě funguje pro Android zakoupený LocusPro, včetně vektorových map, které mám stažené. Převedl jsem si ho na BAR poté, co mi Menion (autor Locusu) odpověděl, že s portací na PB nepočítá. Byl bych mu rád zaplatil ještě jednou. GPS v Android aplikacích myslím funguje, soudě dle sideloadovaných Google Maps a Google Sky,kde v pohodě dostanu souřadnice.

Dále je tu nativní Magellan Compass, který umožňuje nakešování online map, podobně jako Google Mapy. Ovšem jeho navigace je příšerná. Zkoušel jsem jeho 7denní demo, ale kupovat ho nebudu.

BTW, kešování v sideloadovaných Google mapách funguje taky, a samozřejmě i navigace.

cizi
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Z10

od cizi » pát 28. čer 2013 13:47:52

vladacr píše:Mě funguje pro Android zakoupený LocusPro, včetně vektorových map, které mám stažené. Převedl jsem si ho na BAR poté, co mi Menion (autor Locusu) odpověděl, že s portací na PB nepočítá. Byl bych mu rád zaplatil ještě jednou. GPS v Android aplikacích myslím funguje, soudě dle sideloadovaných Google Maps a Google Sky,kde v pohodě dostanu souřadnice.

Dále je tu nativní Magellan Compass, který umožňuje nakešování online map, podobně jako Google Mapy. Ovšem jeho navigace je příšerná. Zkoušel jsem jeho 7denní demo, ale kupovat ho nebudu.

BTW, kešování v sideloadovaných Google mapách funguje taky, a samozřejmě i navigace.

Zdravím, jsem ve světě BB nový (stejně tak na tomto fóru) a rád bych se zeptal jak se ti podařilo rozchodit LocusPro. Mám ho taktéž zakoupený z Google Play, ale nepodařilo se mi ho stáhnout takže jsem zkoušel nějakou cracknutou verzi, což může být ten problém :-(... Autor LocusuPro ti normálně poslal apk balíček, který jsi překonvertoval?? Nebo jak jsi to PLS udělal?

Díky moc!
Moudří lidé nemusí být nutně vzdělaní, a vzdělaní lidé nemusí být nutně moudří.

radiohead99
BB Pokročilý
BB Pokročilý
Typ mobilního telefonu: BB playbook 16GB

od radiohead99 » sob 29. čer 2013 2:25:45

jasne ze SU ! napr Osmand (Nogago maps). Len nie je offline uplne, musis si predtym stiahnut mapu do PB. Ja mam stiahnute cele mapy CR a SR a naviguje ma to uuuuuuplne v pohode
Blackberry Storm2 9520--->Blackberry Torch 9800---> Blackberry Z10 STL 100-1 ...... Playbook 64 GB :)

cizi
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Z10

od cizi » sob 29. čer 2013 22:17:58

Můžeš to prosím trochu rozvést? Co konkrétně používáš za soft a kde jsi mapy stáhnul? Zkouším teď TrekBuddy, není to špatný, ale nejde tam zoomovat a celkově je to takové nedodělané :-(..
Moudří lidé nemusí být nutně vzdělaní, a vzdělaní lidé nemusí být nutně moudří.

radiohead99
BB Pokročilý
BB Pokročilý
Typ mobilního telefonu: BB playbook 16GB

od radiohead99 » sob 29. čer 2013 23:08:41

ako som vravel, pouzivam Osmand. Na 99% je na appworlde, len sa mi nechce teraz vstat a pozerat na PB :D Teraz budem troska hadat (uz si to presne nepamatam) ale trebalo sa tam regnut cez mail a heslo (ziadne karty, nic osobne proste) a nasledne si cez aplikaciu vyhladas potrebne mapy. Napise Czech republic, ono ti ju ponukne kliknes par krat a pockas kym sa nastahuje :D

Navigacia funguje celkom slubne, musim e brat potaz na to, ze je to free aplikacia, tazke necakajme nejake extra funkcie. Mapy su celkom prehladne a presne (blizko mojho domu je na mape dokonca planovana dialnica , na ktoru sice nenaviguje, ale je tam zakreslena :D ) dokaze navigovat z miesta na miesto, cez rozne prejazdove body (nie som si isty ci aj len podla suradnic). Obcas trosku trva kym najde aktualnu pozicii, hlavne ked ste v nejakej zalesnenej oblasti alebo v budove, ale akonahle sa vyjde vonku, chyti sa a moze navigovat (tym nemyslim ze vypadava v lesoch, len naznacujem, ze prvotne zapnutie trebars v lese moze predlzit cas chytenia aktualnej poziicie)

to je tak vsetko co ma napadne

P.S. zoomovat ide, uzivatelske prostredie vcelku prijemne, ma vsetko co cakat od normalneho GPS prijimaca...
Blackberry Storm2 9520--->Blackberry Torch 9800---> Blackberry Z10 STL 100-1 ...... Playbook 64 GB :)

hnoor0077
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: 5412231665

od hnoor0077 » pon 02. kvě 2016 7:49:23

díky za informaci ..

Mahe
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: 9320, 9720, Classic

od Mahe » pon 02. kvě 2016 19:54:51

OsmAnd FREE v.1.8.2 funguje na Classic výborne aj offline:
- odskúšaná pešia navigácia po poľných a lesných cestách (bez turist. zančenia) Muranskej planiny...