BB KEYONE - aplikace telefon "padá"
Diskuze ohledně ostatních zařízení BlackBerry®

Bembik
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BB 9700 Bold

BB KEYONE - aplikace telefon "padá"

od Bembik » pon 10. črc 2017 21:22:44

Zdravím, relativně krátkou dobu jsem majitelem KeyOne, a prakticky od začátku se setkávám s prolbémem, kdy vytočím kontakt, a najednou se stane telefon hluchým. Druhé straně telefon zvoní, příjme hovor, ale slyší pouze ticho. Poté se s mým BB již nedá nic normálně dělat, vše funguje tak nějak divně a aplikace telefon nefunguje vůbec. Pomůže pouze hardreset.
Netušíte co by pomohlo? Nechci mobil zasílat na reklamaci......
Díky moc !

jony855
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BlackBerry Priv

Re: BB KEYONE - aplikace telefon "padá"

od jony855 » pon 04. zář 2017 10:33:44

Mám úplně stejný problém, při hovoru mi protistrana najednou přestane slyšet a to už mám druhý Blackberry Key One, protože jsem si myslel, že ten prvý je vadný.

apopisde
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: Q20 Classic

Re: BB KEYONE - aplikace telefon "padá"

od apopisde » čtv 07. zář 2017 19:55:44

Myslim ze mam obdobny problem - mate na telefonu nejaky kryt? Jestli ano, jaky? Prijde mi, ze je u keyone dost citlivy mikrofon (jedna z mrizek dole, jedno je repro druhe mikrofon)
Rekl bych ze je treba mit telefon dost u ucha a nevyklanet ho + jsem spozoroval zlepseni kdyz jsem odendal plastovej kryt ktery mi delal "ohradu" kolem mikrofonu, ted mam kryt ktery spodek nezakryva vubec.

Ale jedna se o problem kdy me ne ze by nebylo slyset vubec, ale spis spatne - az jakobych mluvil pod vodou.

Zkuste sundat kryt a snazit se drzet telefon co nejbliz u ucha/puse a dejte vedet zda to pomohlo
Pearl 8100, Pearl 8110, Bold 9700, Bold 9900, Storm 2 9520, Q5, Classic Q20 a Keyone , PlayBook 64GB, Playbook 32GB 3G+
PIN:D8BA985C