KEYone nabíječka
Diskuze ohledně ostatních zařízení BlackBerry®

HAL
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: KeyOne Black Edition

KEYone nabíječka

od HAL » sob 11. lis 2017 1:59:08

Vzhledem k tomu, že periodicky pendluju mezi třema místama a nechce se mi tahat s sebou pořád origo nabíječku jako kočka koťata, usmyslel jsem si, že pořídím dvě další Quick Charge 3.0 nabíječky. Jenže ouha, zase tak mnoho jich na trhu není a Aukey PA-T9, která by se mi pozdávala nejvíc, má k sobě micro kabel místo C. Po tom, co jsem si přečetl pár článků o loňské aféře s levnými USB-C kabely, jsem se do toho trochu ponořil a začal zkoumat, jestli by nebyla separátně ke koupi originální nabíječka přímo ke K1, ale celkem bez úspěchu. Přivedlo mě to ale k zajímavému zjištění: na origo nabíječce je "Model no: QC10EU" a "P/N: CBA0060AAHC1". QC10EU je shodou okolností modelové číslo nabíječky od Alcatelu, která až na logo vypadá nemlich stejně jako originální ke K1, ale má jen QC2.0. Na CBA0060AAHC1 to zase najde nabíječku pro DTEK60.
Dovedete se v tomhle někdo vyznat?
Je ke K1 vážně dodávaná QC3.0 nabíječka?
Máte zkušenost s nějakou neorigo nabíječkou a kabelem (hlavně co se týče rychlosti)?

peter34
BB Maniak
BB Maniak
Typ mobilního telefonu: BlackBerry KeyOne

Re: KEYone nabíječka

od peter34 » sob 11. lis 2017 13:25:32

Mám tú istú nabíjačku, podľa mňa je to QC2.0. Kúp si originál nabíjačku k Samsungu S8 a máš pokoj.
BlackBerry Classic BlackBerry KeyOne