Nemožnost přihlásit se z Bb 9720 na ID po opravě tlf
Diskuze ohledně ostatních zařízení BlackBerry®

MartinaMAB
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BB 9720

Nemožnost přihlásit se z Bb 9720 na ID po opravě tlf

od MartinaMAB » stř 12. říj 2016 13:42:50

Dobrý den, nemůžete mi někdo, prosím, poradit - po opravě tlf (nešlo sluchátko) a opětovném vložení SIM se mi nedaří přihlásit se k ID účtu. Přes pc se k účtu přihlásím v pohodě, ale tlf mi stále sděluje: neplatné jméno nebo heslo ..a pokusy se tenčí :-( ... co se stane, pokud tlf vymažu zcela? Data mám (doufám OK) zálohovaná. Budu mít možnost obnovit účet na stejném ID tlf, nebo ne? Děkuji za radu.

sunhcxz
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BB Q10

Re: Nemožnost přihlásit se z Bb 9720 na ID po opravě tlf

od sunhcxz » pát 24. bře 2017 9:46:48

Na ploše oheň se prohlížeč a přejděte na blackberryid.blackberry.com/bbid/recoverpassword.You~~pobj můžete použít tento odkaz na své Playbook nebo telefonu Blackberry taky.
Budete vyzváni pro BlackBerry ID e-mailovou adresu a zadávat znaky CAPTCHA a poté klikněte na tlačítko Odeslat.
Budete pak obdrží e-mail potvrzení vašich resetování hesla a bude doručena do BlackBerry ID e-mailovou adresu. V e-mailu resetování přijde.
Jakmile kliknete na odkaz v e-mailu bude otevírat zbytek stránky. Budete vyzváni k zadání nového hesla a klepněte na tlačítko Odeslat.
Nezapomeňte, můžete se přihlásit do svého App World ze stolního prohlížeči.
Pro stručným vysvětlením přejít na Blackberry 9720 Manual- guideusermanual.com/product-name-9720-manual&po=506217&lang=English