Pokazené Blackberry z10 error0015
Diskuze ohledně ostatních zařízení BlackBerry®

JamieD
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: samsung galaxy S6

Pokazené Blackberry z10 error0015

od JamieD » stř 04. led 2017 11:13:52

Ahojte

Pokazil sa mi včera mobil, pozeral som video na youtube a z ničoho nič sa vypol a na obrazovke bol výstražný trojuholník s nápisom error0015.
Nainštaloval som si teda do pc blackberry link že sa mi dúfam podarí spraviť restore. Pri aktualizácii sa vyskytla nejaká nešpecifikovaná chyba. Potom bola čierna obrazovka a na nej bolo znázornené bielym piktogramom ako treba zariadenie pripojiť k pc. Keď ale pripojím mobil k pc len rýchlo bliká červená dióda. V bb link na lavej lište mi síce píše že zariadenie je pripojené ale keď chcem reálne robiť so softwarom (kliknúť na znovu načísť( nastavenia výrobce), alebo znovu pripojiť vypíše mi hlášku Nelze komunikovat ze zerizenim a pri aktualizaci softwaru došlo k chybe. Kým sa snaží software komunikovať s mobilom na chvílu bliká rýchlo na mobile zelená dióda.

Máte s tým niekto prosím vás skúsenosti či s tým treba ísť len do servisu? Mobil má pol roka je v záruke len by som nerád bol mesiac bez mobilu :)

PS. Nabíjačku a príslušenstvo používam staré z originál môjho starého bb8900 lebo origoš k z10 som nabíjačku stratil hádam to nemalo na to žiaden vplyv.

BB používam dlho a toto sa mi stalo prvý krát tak neviem čo s tým.
Ďakujem za vaše rady :)
nhạc chuông hay, nhac chuong iphone, nhạc chuông không lời
Naposledy upravil(a) JamieD dne sob 25. úno 2017 10:11:07, celkem upraveno 1 x.

Ekky
Moderátor
Moderátor
Typ mobilního telefonu: BB Classic

Re: Pokazené Blackberry z10 error0015

od Ekky » stř 04. led 2017 19:44:34

Obrázek

Ekky.Mi@gmail.com Pin: 7BCC164D