Blackberry Bold 9900 a Whatsapp
Diskuze ohledně řady BlackBerry® Bold™.

vdfberry
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Typ mobilního telefonu: BlackBerry Bold 9900

Blackberry Bold 9900 a Whatsapp

od vdfberry » stř 04. říj 2017 10:25:32

Zdravím, tuším, že mnozí jsou už smíření s koncem podpory této aplikace na této platformě (OS 7.1) a proto již otázky funkčnosti v tomto případě ani možná neřeší, ale přesto se zeptám - po cca měsíci jsem vložil SIM do tohoto telefonu a odpároval jsem tel. číslo od profilu Whatsapp v původním zařízení. Aplikace v BB hlásí, že je zastaralá. Stáhl jsem nejnovější verzi podle odkazu přímo z aplikace, která to hlásí také. Zkušel jsem i fintu ze změnou času, viz youtube a crackberry, ale Whatsapp pozná, že je jiný systémový čas a žádá jeho změnu, dál nepustí, po změně hlásí, že je zastaralý, nabídne odkaz na nejnovější verzi, která to poté hlásí taky. Takto se stále točím v kruhu. Má někdo zkušenost popř. podařilo se to někomu vyřešit? Ty zbývající tři měsíce podpory mě za tio ještě stojí. Děkuji za příp. příspěvky.

BBPepek
BB Nováček
BB Nováček

Re: Blackberry Bold 9900 a Whatsapp

od BBPepek » čtv 05. říj 2017 18:34:59

Ja jsem resil stejny problem na Passportu.
WA mi fungoval, smazal jsem jej a po mesici jsem si jej nainstaloval znovu ale uz nefungoval. Stejne jako v tvem pripade, aplikace zastarala.

Ja jsem to vyresil tak, ze jsem si stahl aplikaci z GP nainstaloval, prihlasil a potom nainstaloval aplikaci z BBW a prihlasil - ted mi WA funguje. Aplikaci z GP jsem smazal.

Vim, ze nemuzes mit GP na OS7 ale nekde jsem cetl, ze staci nainstalovat WA na nejaky android, prihlasit tam sve cislo a potom v BB ta hlaska zmizi.

Zkus to :)
My second BB :bigsmile:
BlackBerry Passport
Ex:BlackBerry Playbook & BlackBerry Bold 9900 + m.Bank/Bis

Přítelkyně
BlackBerry Z10 LTE (version) - přechod z androidu a nadmíru spokojená :smile:

vdfberry
BB Registrovaný
BB Registrovaný

od vdfberry » čtv 05. říj 2017 21:10:59

Zdravím a děkuji moc za tip, androidový telefon k dispozici mám, tak to zkusím tímhle způsobem. Je to zajímavé, nebude po mě aplikace nejdřív chtít "odpárování" toho čísla, když bylo nejdříve zadáno v androidovém telefonu? Každopádně zkusím a dám vědět. Třeba to pojede. Ideální by bylo, kdyby opět prodloužili podporu, dle mého je toto určitě stále používanější platforma než prehistorický Nokia S40, který má podporu až do konce 2018! Uvidíme.

BBPepek
BB Nováček
BB Nováček

od BBPepek » pát 06. říj 2017 21:16:56

Mě to fungovalo tak, jak jsem napsal.
Takže teoreticky jsem účet také pároval na android aplikaci a potom hned na BB aplikaci, a žádné odhlášení to nechtělo.
My second BB :bigsmile:
BlackBerry Passport
Ex:BlackBerry Playbook & BlackBerry Bold 9900 + m.Bank/Bis

Přítelkyně
BlackBerry Z10 LTE (version) - přechod z androidu a nadmíru spokojená :smile:

vdfberry
BB Registrovaný
BB Registrovaný

od vdfberry » pon 09. říj 2017 19:06:17

Tak jsem to zkoušel, ale bohužel bez úspěchu. Spároval jsem své číslo s aplikací v manželčině androidovém telefonu, ale situace je stejná. Možná jsem to měl zkusit poté spárovat v BB s delší prodlevou, nevím, jestli to řeba nějakou dobu netrvá, než se údaje na jejich serverech přepíší.... Až bude čas, zkusím ještě tuhle věc, ale moc nadějně to nevidím..... Novější verze byla uvolněna už v srpnu, ale pro BB je k dispozici pouze ta z června, což, při slíbené podpoře do konce roku, je minimálně neslušnost :serious: Nu což... Každopádně díky moc za ochotu poradit. :smile: