Unlock BlackBerry ID - nabízím řešení...
Potřebujete pomoct? Nevíte si s něčím rady? Tato sekce je pro Vás.

milennium
BB Pokročilý
BB Pokročilý
Typ mobilního telefonu: BlackBerry Passport

Unlock BlackBerry ID - nabízím řešení...

od milennium » stř 09. srp 2017 23:02:41

Zdravím.

Po určité úvaze jsem se rozhodl nabídnout pomoc při řešení odblokování BlackBerry ID (zapomenuté heslo, atd.).
Pokud tedy někdo potřebujete odblokovat BlackBerry s OS 10, můžete mně kontaktujte přes SZ a nebo PIN.
Důvod pomoci ?
Nehorázné ceny některých "podnikatelských subjektů", schopů, atd...
Taky kvůli tomu, že se dokážu vcítit do člověka, který v dobré víře zakoupí přístroj, třeba s druhé ruky a po zapnutí taková facka...
Podmínky ?
Pouze BlackBerry s OS10 (kromě 10.3.3). (Ale to se dost často nedá zjistit, když přístroj nenaběhne dokonce).
U přístroje musí být jinak vše plně funkční ! Pokud nefunguje SIM (vylomené kontakty a nebo jiná blokace), nedá se nic dělat.
Moje odměna ?
Nemám čas nikam jezdit, jako pracující člověk mám čas jen o víkendu. Takže kdo chce, musí přístroj poslat poštou. Já potom pošlu poštou zpět. Poštovné platí zájemce a odměnu nechám na Vás.
Upozorňuji, že to není moje obživa, ale jen určité vyjití vstříc.
Došlo mi poměrně dost emailů s prosbou o pomoc a tohle je výsledek.
Je to bezpečné ?
Za mně ano. Odblokování je permanentní. Dost kousků jsem již odblokoval.
Proč postup nehodím na web ?
Protože to není až tak legální a zjištění správného postupu mně stálo nějaký čas a zkoušení.
A pokud si někdo myslí, že to zvládne sám, OK, přeji mu hodně štěstí.
Jsem já důvěryhodný ?
Určitě :-) Není třeba se bát, že bych chtěl udělat nějakou boudu a nebo se nějak obohatit. Myslím že jsem dost známá osoba, nemám to zapotřebí.
V každém případě, pokud má někdo zájem, první krok je mně kontaktovat a následně se domluvit.
Toť vše, jdu spát...
BlackBerry PASSPORT SE
PIN: 2C32DD48
BB Channel: C000A5138