Jak vyřešit potíže s BB? Zkuste režim Safe Mode (návod)
Dotazy, návrhy, tipy ohledně aplikací třetích stran.

Uživatelský avatar
alanwaston
BB Registrovaný
BB Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. led 2017 9:21:10
Typ mobilního telefonu: iphone 7 plus

Jak vyřešit potíže s BB? Zkuste režim Safe Mode (návod)

od alanwaston » stř 15. úno 2017 9:34:09

Operační systém BlackBerry OS je znám svou spolehlivostí a stabilitou, která téměř vyloučí potřebu vykonávat reset. Může se ale stát, že nainstalujete například závadné grafické téma, které znepříjemní další používání systému. Pokud v extrémním případě ani nebudete moci vadné téma odinstalovat, nepomůže vám ani běžný reset a obvykle byste se museli uchýlit k tvrdému resetu, kvůli kterému ovšem můžete přijít o data, pokud je pravidelně nezálohujete. Máme pro vás ale tip, díky kterému se možná budete moci vyhnout těmto nepříjemnostem. Stačí totiž vaší ostružinu restartovat v takzvaném Safe Mode. Jedná se o velice podobnou funkci, jakou nabízí váš PC nebo Mac. V tomto režimu naběhnou jen procesy, které jsou nezbytné pro chod systému, je automaticky nastaveno výchozí grafické téma a naopak se zablokují aplikace třetích stran, které se obvykle automaticky spouští po restartu. Díky tomu můžete v klidu odinstalovat závadné téma či problémový program.

A jak tedy Safe Mode spustit? Je to jednoduché, stačí provést tyto tři kroky:
1) Proveďte reset vyjmutím a vložením baterie či pomocí klávesové zkratky ALT + pravý SHIFT + DELETE;
2) Během chvilky se rozsvítí červená notifikační dioda. Jakmile zhasne, stiskněte tlačítko ZPĚT a držte jej stisknuté po dobu 10 vteřin;
3) Jakmile naběhne systém, zobrazí se vám oznámení, které potvrďte. Nyní odstraňte veškerý závadný software a proveďte reset bez držení tlačítka ZPĚT.

Obrázek
Tags: popular ringtone, hip hop ringtone, ringtone free

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Právě je čtv 25. dub 2019 5:51:08