-> PRAVIDLA FÓRA BLACKBERRYCZECH <-
**ČTĚTE NEŽ PŘISPĚJETE**

   Pravidla fóra

1) Slušnost nade vše
Snažte se udržet úroveň diskuze. Odpusťte si urážky, vulgární výrazy a ostatní nevhodné formy chování. Chceme si navzájem pomoci a ne se urážet!

2) Hledejte než se zeptáte
Než se na něco zeptáte, zkuste nejprve strýčka Google a tetu Wiki. Projevte vlastní iniciativu.

3) Duplicitní příspěvky a témata
Pokud už se rozhodnete založit téma, podívejte se pořádně, zda už se něco podobného na fóru neřešilo. Prohledejte fórum pomocí vyhledávání v horní části stránky. Přispějete tak výrazně k přehlednosti fóra.

4) Názvy témat
Volte název témata tak, aby bylo okamžitě jasné o co se jedná. Stručně a hlavně výstižně popište, čím se dané téma zabývá.

5) Kategorie pro témata
Ujistěte se, že téma zakládáte ve správné kategorii. Ušetříte moderátorům spoustu práce s přesouváním nevhodně umístěných témat.

6) Reklama
Na fóru je zákaz jakékoliv reklamy na výrobky a weby, které nejsou v přímém vztahu s webem BlackBerryCzech. Týká se to také podpisů!
Pokud by někdo měl zájem o zveřejnění reklamy na fóru nebo webu BlackBerryCzech, nechť se ozve administrátorovi - KONTAKT

7) Citace a čeština
Jestliže chcete použít citaci, citujte pouze část textu, ke kterému reagujete. Nikdo nechce číst několikrát jeden stejný příspěvek.
Gramatika prozradí hodně o člověku, a proto si dejte záležet na příspěvku i po gramatické stránce.

8) Warez
Na fóru je zakázán jakýkoliv warez! Jestliže je nevyhnutelně nutné zveřejnit odkaz a nevíte, zda se jedná o warez, používejte tag

Code: Vybrat vše

CODE


Pravidla Download Sekce
1) Warez je přísně zakázán! Pokud někdo poruší zákaz bude mu udělena výstraha, při druhém porušení tohoto pravidla již následuje BAN na IP adresu! Toto pravidlo platí i pro ty, kteří by se na fóru ptali po warezu! Warez zde netrpíme!

2) Při zveřejnění aplikace musí příspěvek obsahovat popis, screenshot, podporovaná zařízení a funkční odkaz ke stažení, přičemž musí být uvedeno, zda se jedná o OTA odkaz nebo odkaz na archiv. V názvu příspěvku musí být jméno aplikace, případně podporovaná zařízení.

3) Při zveřejnění motivu musí příspěvek obsahovat popis, screenshot, podporovaná zařízení a funkční odkaz ke stažení, přičemž musí být uvedeno, zda se jedná o OTA odkaz nebo odkaz na archiv. V názvu příspěvku musí být jméno aplikace, případně podporovaná zařízení.

4) Při zveřejnění tapet musí příspěvek obsahovat autora obrázků, případně odkaz na zdroj a hlavně rozlišení tapet. Název příspěvku musí být výstižný, stručný a musí obsahovat rozlišení tapet.

5) Pro nahrávání obsahu používejte online úložiště. Pro aplikace a témata například uloz.to nebo ziddu.com. Pro tapety pak imageshack.com, rajce.net, picasa.com apod.


Při řešení sporů má administrátor nebo moderátor fóra vždy poslední slovo!
0 témat   •     •   Stránka 1 z 1
  • Oznámení
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
0 témat   •     •   Stránka 1 z 1

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Právě je úte 18. čer 2019 15:31:39