BlackBerry 10 Aplikace

Vibrace při zvednutí odchozího hovoru s BlackBerry 10

Mnohé dnešní smartphony ve výchozím nastavení nabízí funkc vibrace při zvednutí odchozího hovoru: pokud někomu voláte, občas se stane, že druhá strana hovor vezme bez toho, aniž byste to sami hned zaregistrovali. Může se tak dokonce i stát, že budete právě vykládat něco, co druhá strana může zaslechnout („Ještě to nezvedl!“)…

Řešením je stáhnutí šikovné aplikace Call and Battery z obchodu BlackBerry World. V té si můžete výše uvedenou funkci aktivovat. Díky tomu telefon po zvednutí hovoru jednoduše zavibruje, a vy nemusíte s telefonem u ucha jednoduše čekat na to, až dozní tón na druhé straně, případně doufat, že druhá strana bude natolik taktní a po zvednutí řekne alespoň: „Haló?“

Aplikace kromě toho nabízí vibrace i při zvednutí příchozího hovoru, blikání indikační diody při příchozím hovoru či možnosti dát vám vědět, když bude baterie plně nabitá. Jsou to jednoduché funkce, ale činí používání telefonu přece jen o něco pohodlnější.

Aplikaci pro smartphony s operačním systémem BlackBerry 10 stahujte z obchodu BlackBerry World tímto odkazem.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

3 Comments

  1. Ta aplikace musí být spuštěná nebo to funguje i po zavření widgetu? A neměl se náhodou BB World úplně vypínat?
    To jsou věci, úplně mně ten OS 10 chybí.

    1. Vyzkoušel jsem to na BB Classic a aplikace nemusí být spuštěná. Otevřete ji pouze pro nastavení a pak už vše funguje.

    2. Jak zmiňuje Petr2, aplikace běží v pozadí neustále.

      Vypnutí BlackBerry Worldu očekávala většina uživatelů, oficiální konec podpory BB10 byl ukončen s rokem 2020. V tuhle chvíli může skončit každou chvíli, prozatím se ale zdá, že ho BB ještě nějakou chvíli nechá běžět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..