Hlavní Novinky, Powered by Android, Přístroje & Příslušenství

YouTuber ItsMeJC je zpět s novým videem o BlackBerry KEY2!

Po asi roce neaktivity se vrací na scénu ItsMeJC s novým videem o BlackBerry. Toho můžete znát především ze satirických sérií “Why I hate my BlackBerry” či “Why my BlackBerry sucks”, kde vtipnou formou poukazoval na dobré vlastnostni operačního systému BlackBerry 10, případně narážel na mnoho předsudků o značce jako takové.

S přechodem značky na platformu Android i on přesedlal a ve výše zmíněné sérii jsme se brzy dočkali i dílu týkajícího se výstuvného BlackBerry PRIV. Od té doby ale videa přidával spíše sporadicky a za poslední rok se zdálo, že je jeho kanál mrtvý úplně (vyjma videa k fotoaparátu Canon). Sám JC to dříve fanouškům zdůvodňoval tak, že na tvorbu nemá čas kvůli škole a různým osobním záležitostem.

Jak název videa naznačuje, JC je s tímto videem skutečně trochu pozadu, BlackBerry KEY2 se prodává již řadu měsíců. Zdá se ale, že s aktuálním videem je JC opravdu zpět a doufáme, že se dočkáme další jeho tvorby. Ta sice asi nikdy nebude virálním hitem, je ale svým způsobem originální a celkově rádi vidíme, že značce zůstávají někteří fanoušci stále věrní.

Na závěr bychom rádi připomněli dle našeho názoru asi nejlepší video, které JC vytvořil:

 

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..