BlackBerry & Android Návody, Hlavní Novinky

Ve starší verzi aplikací Služby BlackBerry Hub+ a Doručená pošta pro Android nelze přeposílat e-maily

Někteří uživatelé smartphonů BlackBerry s OS Android se v poslední době setkali s podivnou chybou. Ve starších verzích aplikací Služby BlackBerry Hub+ Doručená pošta a nelze přeposílat e-mailové zprávy dalším příjemcům.

Chyba se dle hlášení uživatelů neváže ke konkrétnímu providerovi (jako např. relativně nedávný problém s přijímáním e-mailů služby Email.cz), postihuje přeposílání zpráv všech účtů (Gmail, Outlook atd.).

Problém s přeposíláním e-mailů. Zdroj: fórum CrackBerry.com
Problém s přeposíláním e-mailů. Zdroj: fórum CrackBerry.com

Chyba se v současné době týká pouze neaktuálních verzí aplikace Služby BlackBerry Hub+ a Doručená pošta. Řešením je obě aktualizovat na současnou verzi. To všechny problémy odstraní a přeposílání bude opět fungovat tak, jak má.

Služby BlackBerry Hub+ slouží jako komunikační můstek mezi operačním systémem Android a vlastními aplikacemi BlackBerry. Z toho důvodu se chyba týká pouze aplikací BlackBerry, nikoliv klientů třetích stran.

Zdroj: fórum CrackBerry.com

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

7 Comments

 1. Dobrý deň, tomáš Michalcik,
  Aktualizoval som to podľa tej linky a stále mi to tam vypisuje. Keď aj vytvárame maily.

  1. Díky za info, článek jsem doplnil. Aktualizujte si také aplikaci Doručená pošta (dříve BlackBerry Hub).

   1. Ďakujem veľmi pekne, už to funguje,
    Jedna medziotazka, stále nič nové o key 3, mám 1 a chcem už nové neco od BlackBerry, rozmýšľam nad červenou ediciou, ale nechcem že kúpim si ju, a na vianoce alebo v januári vyjde, lebo pozerám na nete a stále nič žiadne info kedy, a predsa vy sa lepšie vyznate.

    1. Jsem rád, že je problém vyřešený. :-)
     O KEY3 ani jiném novém modelu nevíme vůbec nic. Dle všech vyjádření se letos žádného nového modelu nedočkáme. Samozřejmě nelze vyloučit, že nás výrobce v následujících měsících překvapí, ale o nových modelech jsou vždy dostupné nějaké uniklé informace, takže je to velmi nepravděpodobné.

  1. V BB Hub (Doručená pošta) je v levém vytahovacím menu u každého emailového účtu šipečka, po jejímž rozkliknutí se objeví trvale synchronizované složky. Pokud tam nevidíte složku s odeslanou poštou, klikněte na “Všechny složky” a vyberte si ze seznamu všech složek ve Vašem emailu. U některých poskytovatelů může být taková složka označená jako “Sent emails” atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..