Hlavní Novinky, Obecné a Tiskové zprávy

Rošířete paměť svého BlackBerry s akčními cenami paměťových karet v obchodě CELKOM.cz!

Paměti není nikdy dost. A to zvlášť tehdy, pokud rádi fotografujete, nahráváte často video či posloucháte hudbu v bezztrátovém formátu FLAC. A právě tehdy může přijít vhod výhodná nabídka microSD paměťových karet SanDisk v internetovém obchodě CELKOM.cz! V akci můžete právě sáhnout po dvojici paměťových karet s rozdílnou velikostí a jiným zaměřením.

sandisk-microsdxc-celkom1

Tou levnější variantou je SanDisk Ultra microSDXC s kapacitou 200 GB, označením Class 10. Sice není nejrychlejší (její rychlost postačuje pro práci s Full HD videem, datově náročnější 4K video už ale může dělat problémy), to ale přebíjí bezkonkurenční cenou, která z ní činí velice výhodné rozšíření vnitřní paměti vašeho telefonu.

Paměť 200 GB v praxi odpovídá desítkám hodin videozáznamu ve Full HD rozlišení, popř. asi deseti tisícům JPEG fotografií v rozlišení 12 megapixelů. Aktuální koncová cena je pouze 849 Kč vč. DPH.

sandisk-microsdxc-celkom2

Druhou zajímavou nabídkou je SanDisk MicroSDXC se 400 GB volného místa ve variantě Extreme A2 UHS-I. Ta se oproti výše zmíněné 200GB kartě liší kromě větší kapacity především několikanásobně vyšší rychlostí zápisu a čtení (až 170/90 MB/s) a díky tomu s přehledem zvládne i náročnější úkony, jako je záznam 4K videa.

Jedná se o jednu z nejvýkonnějších paměťových karet na světě. Obrovská vnitřní paměť pak zaručuje, že vám nikdy nedojde kapacita pro další fotografie, video, hudbu či jiné soubory. V obchodě CELKOM.cz nyní jen za 2.890 Kč vč. DPH!

 

Previous ArticleNext Article

2 Comments

  1. Hmm, takže žádná odpověď. BB v ČR je zcela mrtvé a dnešním upozorněním na zrušení BBM na telefonech jen BB potvrdilo svůj přestup od klientely soukromé ke klientele zcela jiné – a je to škoda. MOje příští značka je Huawei. Bohužel, blackberry je další značka telefonů, kterou zničil marketing….vážení PR manažeři, běžte do zadnice….jako uživatel BB OS10 – je to velká chyba…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..