Hlavní Novinky, Přístroje & Příslušenství

První průsaky: chystá se nové BlackBerry Monet?

Kolegové ze serveru CrackBerry objevili v repozitáři BlackBerry první zmínku o novém zařízení. O novém smartphonu toho zatím víme jen velmi málo. Jeho typové označení je BBJ100, kódové jméno je Monet. Z dalších dostupných informací vyplývá, že se bude nový smartphone opět vyrábět jak ve variantě pro jednu, tak dvě SIM karty.

Poměrně nedávno jsme psali, že BlackBerry Mobile chystá další tajemný smartphone (BBI100, známé jako Adula). Podle posledních informací se ovšem zdá, že toto označení spadá k telefonu 4G MP202 Punkt. Pokud je tato informace pravdivá, víme tak znovu pouze o jediném připravovaném zařízení.

Vzhledem k úspěchu modelů KEYone a KEY2/KEY2 LE  očekáváme, že další přístroj bude opět kombinovat dotykový displej s kapacitní tlačítkovou klávesnicí. Je ale rovněž možné, že BlackBerry oživí některý z dřívějších konceptů (slider s klávesnicí, popř. přístroj na způsob oblíbeného modelu Passport). Nechme se překvapit, snad se brzy objeví nějaké podrobnější informace!

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

4 Comments

  1. I když už rok spokojeně používám model Motion, tak bych si i tak přál, aby připravovaný kousek byl právě jeho nástupce. Přeci jen Key2 je novější stroj i s vyšším výkonem než model Motion, který dle mého není tak nutně upgradovat, teda až na foťák.

    Navíc věřim že se stále najde spousta uživatelů, kteří jako já pomalu vyhlíží nástupce Motionu s vyšším výkonem, ještě lepším foťákem i menšími rámečky. Jiné placky mi v současnosti prostě nenabídnou takové zabezpečení, dobře odladěné prostředí se všemi vychytávkami BB, navíc ještě s takovou výdrží, no a na co já nedám u BB dopustit, je i naprosto skvělá SF klávesnice!

    Pokud ovšem by to byla chuťovka ve stylu PRIV,
    tak není co řešit..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..