Hlavní Novinky, Obecné a Tiskové zprávy

BlackBerry spustilo akční nabídku na červené telefony BlackBerry KEY2 Red Edition a KEY2 LE

Nestává se příliš často, aby o akčních nabídkách na českém trhu informovala i zahraniční média. O to více nás překvapila zmínka o akční ceně modelu BlackBerry KEY2 Red Edition na serveru CrackBerry.com, který slouží jako navigační maják pro všechny anglicky mluvící fanoušky ostružinových smartphonů.

Uvedená zpráva je v kontrastu s tím, že některé fanoušky značky stále trápí omezená dostupnost na některých trzích (zájemci zmiňují např. Kanadu, což je přinejmenším podivné). S dostupností na českém trhu zatím, zdá se, žádné problémy nejsou.

BB-KEY2-RE-objednat-akce

Mezi uvedenými obchody se objevil také obchod CELKOM.cz (dříve ShopBlackBerry.cz), se kterým již řadu let úzce spolupracujeme. Pokud tedy pokoukáváte po elegantní červené variantě modelu BlackBerry KEY2 a zároveň máte zájem o nadstandardní služby jako přenos dat ze starého telefonu, pomoc od zkušeného personálu či nabídku příslušenství přímo na míru, je obchod CELKOM.cz tou nejlepší volbou.

BlackBerry KEY2 Red Edition za akčních 17.990 Kč

BlackBerry KEY2 LE za akčních 9.990 Kč

BlackBerry KEY2 Red Edition můžete zakoupit za akční cenu 17 990 Kč vč. DPH v obchodě CELKOM.cz. Kromě limitované Red Edition se však akce vztahuje také na levnější model BlackBerry KEY2 LE v červené barvě, který můžete nyní získat za akční cenu 9.990 Kč vč. DPH!

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

6 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..