Android Aplikace, Hlavní Novinky

Aplikaci Klávesnice BlackBerry zřejmě čeká velká aktualizace

Podle neoficiálních informací ze serveru Reddit se zdá, že BlackBerry chystá velkou aktulizaci aplikace Klávesnice BlackBerry. Ta se od prvního vydání v roce 2015 (společně s modelem BlackBerry PRIV) příliš nezměnila. Přibylo několik nových možností (např. vysunovací nabídky po stranách klávesnice), většina aktualizací ale přinášela téměř výhradně jen opravy chyb.

Zdá se, že klávesnici čeká po letech zásadní redesign. Publikovaný příspěvek na Redditu údajně zmiňuje zcela přepracované jádro aplikace, takže by měla klávesnice fungovat rychleji a lépe než dosud. Osobně očekávám např. opravu nekonečné chyby s nefunkčním nahrazováním slov (LiamQ se k této věci na fórech CrackBerry vyjádřil: “Tato konkrétní část aplikace je velice špatně napsaná a bude třeba ji v budoucnu vytvořit úplně znovu.”) V redakci bychom také uvítali zjednodušení menu nastavení klávesnice, které je nyní dost chaotické a i pro nás mnohdy nepřehledné.

Podle této informace bychom se upravené klávesnice mohli dočkat už v průběhu března. Zdali se tak skutečně stane je ale nejasné, stejně jako finální seznam změn. Nejde sice o úplně aktuální informaci, každopádně stojí za pozornost.

Zdroj informace, publikovaný na serveru Reddit.
Zdroj informace, publikovaný na serveru Reddit.

Překlad: Development on the new keyboard software is almost done, brand new engine and allegedly more powerful than the original engine, to be available in the Feb-Mar 2019 timeframe. Development done by Canadian HQ (Zdroj: Reddit)

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..