Android Aplikace

Aplikace BlackBerry přináší podporu automatického stmívání a Microsoft Exchange Web Services

Opět po nějaké době jsme se dočkali nových verzí aplikací BlackBerry pro operační systém Android. Stalo se tak po nedávném uvolnění beta verzí skrze BlackBerry Beta Zone. Z povahy jde ale spíše o servisní aktualizaci, která v tuto chvíli přináší užitek paradoxně spíše majitelům jiných smartphonů než přímo BlackBerry.

Aktualizované aplikace:

  • Poznámky BlackBerry Hub+
  • Úkoly BlackBerry Hub+
  • Doručená pošta BlackBerry Hub+
  • Služby BlackBerry Hub+
  • Kontakty BlackBerry Hub+
  • Kalendář BlackBerry Hub+

Čeho jsme se dočkali? Aplikace se mohou nově automaticky přepínat do tmavého prostředí po zapnutí spořiče baterie (platí pro Android 9 a novější). Aplikace se umí také automaticky přizpůsobit s volbou světlého/tmavého režimu pro smartphony s Androidem 10.

Druhou novinkou je podpora služby Microsoft Exchange Web Services. Jde o API, což umožňuje lepší provázanost BlackBerry aplikací s Microsoft Exchange Serverem. Aplikace ostružinového výrobce by tak měly umět konečně pracovat i s touto službou i bez propojení s BlackBerry Enterprise Serverem.

Doufáme, že další a postupné přidávání funkcí pro systém Android 9 a novější je jedním z vedlejších znaků toho, že divize TCL (dříve pod názvem BlackBerry Mobile) aktivně připravuje očekávanou systémovou aktualizaci pro své modely BlackBerry KEY2 a KEY2 LE. A snad nejen pro ně, ale i pro nadcházející generaci přístrojů s ostružinou ve znaku.

Nové aktualizace stahujte jako vždy přes aplikační galerii Obchod Play.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..