Android Aplikace, Hlavní Novinky

Nová verze BBM Enterprise přináší podporu Android 10 a menší vylepšení

Dění okolo našich oblíbených (převážně) tlačítkových smartphonů v poslední době dost vázne. Čekáme na ohlášení nových modelů či alespoň nové verze operačního systému Android. Potěší tak alespoň aktualizace kecálka BBM Enterprise, pravověrného nástupce legendárního, dnes již vypnutého messengeru BBM. Nová verze přináší menší vylepšení, která mnohé rozhodně potěší.

Pohled do changelogu prozrazuje, že hlavní novinkou je podpora Androidu 10. Ten se pozvolna objevuje na trhu a z pohledu výrobce jde o jasný krok, jak sám sobě zbytečně nepodkopávat nohy tím, že zaručí funkčnost i uživatelům s novými přístroji.

Changelog zářijové aktualizace BBM Enteprise.
Changelog zářijové aktualizace BBM Enteprise.

Další drobná vylepšení přináší nové označení statusu „On Call“ (právě telefonuji). Uživatelé s omezeným balíčkem mobilních dat potěší možnost odesílat fotografie v nízké kvalitě. Po vzoru konkurenčních komunikátorů se nově zobrazují větší zprávy, které obsahují pouze jediný smajlík/emoji. A čistě kosmetickou novinkou je zvýšení kvality profilových obrázků.

Nová verze BBM Enterprise nepřináší pouze servisní novinky, ale i drobná vylepšení, která mnozí uvítají (větší smajlíky ve zprávách bez textu). BlackBerry tedy svůj převážně stále podnikový messenger neháže přes palubu. Uvidíme, jak se jeho postavení bude nadále vyvíjet, až uživatelům vyprší roční bezplatná zkušební doba.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..