Hlavní Novinky, Obecné a Tiskové zprávy, Přístroje & Příslušenství

POZOR! Nové BlackBerry KEY2 bude představeno již 7. června v New York City

Po roce a čtvrt od představení oblíbeného BlackBerry KEYone na barcelonském kongresu MWC chystá BlackBerry Mobile příchod nového smartphonu s hardwarovou klávesnicí. Model, který byl dosud znám pod kódovým označením Athena bude představen 7. června 2018 v New York City, v 10 hodin tamního času (v 16 hodin našeho času). Více jsme psali o očekávané novince zde.

O události zatím není známo příliš podrobností, výrobce pouze zveřejnil vcelku nic neříkající obrázek na Twitteru. Každopádně je potvrzené, že nový model ponese označení KEY2, o čemž se ostatně šeptalo již nějakou dobu. Nové označení se mi líbí, na pohled je každopádně přitažlivější než obskurně působící označení „KEYtwo“.

Oznámení BlackBerry K2
Oznámení BlackBerry K2

Zatím také není jasné, zdali se na akci objeví i další modely, které výrobce na tento rok chystá. Jedním z nich je připravovaný smartphone s kódovým označením BlackBerry Uni. Nějaký čas se tento název spojoval s nástupcem BlackBerry PRIV, podle nových informací by měl ale představovat levnější variantu k modelu KEY2.

Nabídne slabší výbavu, více či méně vycházející z aktuálně prodávaného KEYone Black Edition (shodně používá procesor Snapdragon 625 se 4 GB RAM). Na trh přijde už s Androidem 8.1 Oreo. Nechme se překvapit, zdali bude představen právě na nadcházející události.

BlackBerry Uni - uniklé specifikace
BlackBerry Uni – uniklé specifikace

Poslední očekávanou novinkou je zatím tajemné BlackBerry Luna. O té neexistují žádné bližší informace, je tedy otázkou, zdali nepřijde ještě o něco později. Může jít jak o čistě dotykový model, tak i přístroj jiného designu a koncepce.

Těšíte se? My tedy ano!

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

5 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..