Hlavní Novinky, Powered by Android, Přístroje & Příslušenství

Levnější sourozenec BlackBerry KEY2 LE na uniklých fotografiích

Postupně se objevují specifikace dalšího smartphonu BlackBerry do rodiny KEY. Novinka má zaujmout především ty, pro které je aktuálně prodávaný model KEY2 příliš drahý. Snížení ceny výrobce dle uniklých informací dosáhl použitím slabšího hardwaru a levnější konstrukce. Tomu nasvědčuje i jméno novinky – „LE“ v přídomku označuje Lite Edition. Informace přinesl server Android Police.

Kromě méně výkonného hardwaru zaujme především snížená hmotnost přístroje, která nejspíš profituje především z baterie s nižší kapacitou. Právě hmotnost 156 g může být některé zájemce dobrou změnou proti staršímu KEYone. Klávesnice by také měla přijít o dotykovou vrstvu, nebude tedy fungovat jako touchpad.

Specifikace BlackBerry KE2 LE. Zdroj: CrackBerry

Na základě uniklého obrázku ale nebude chybět tlačítko SpeedKey pro rychlé přepínání aplikací či čtečka otisku prstu. Zachován je také duální fotoaparát, šeptanda ale zmiňuje použití plastové konstrukce namísto kovového rámu. Ten by navíc měl přijít hned v několika barevných variantách! Je tedy patrné, že novinka míří níže než aktuální KEY2.

BlackBerry Mobile se snaží nabízet tlačítková BlackBerry v různých variantách. Taková diferenciace by měla pomoci výrobci s oslovením více potenciálních zákazníků, a rozšířit povědomí o „zmrtvýchvstalé“ značce.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..