Hlavní Novinky, Powered by Android, Přístroje & Příslušenství

Video: prohlédněte si nové BlackBerry KEYone Limited Edition Black

Představení nového BlackBerry KEYone v limitované černé edici bylo pro mnoho z nás velkým překvapením. V předchozím článku jsme vám mohli sdělit skvělou novinu, že tento model se na podzim dostane i na náš trh, ale jak přesně bude novinka vypadat?

Na to se můžete podívat na prvních videích, která se objevila na YouTube. Nový KEYone se totiž začíná prodávat nejdříve na indickém trhu a teprve poté se dostane i na ty další. Nová barva však není jediná novinka, drobných změn se dočkala také výbava. Vnitřní paměť narostla na 64 GB a paměť RAM pak na 4 GB. Co je však ještě zajímavější je fakt, že nový KEYone Limited Edition Black by měl být dual SIM!

Zda se i do Čech dostane dual SIM varianta bohužel zatím nevíme, ale vyšší paměť máme již potvrzenou. Samozřejmě to však nebude zadarmo – nejenže počet kusů této novinky bude omezen, ale vyšší bude také cena a to zhruba o 1.500,- Kč. Na konkrétní informace si však budeme muset ještě několik týdnů počkat.


 

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..