Články & Recenze, Hlavní Novinky, Powered by Android

Otestovali jsme 12MPx fotoaparát BlackBerry KEYone (galerie)

Jednou z hlavních vlastností dnešních smartphonů je samozřejmě fotoaparát. U modelu KEYone je zajímavé zmínit, že se zde nachází fotografický čip Sony IMX378, který je také v modelu Google Pixel. Pixel je podle mnoha testů nejlepší fotomobil na světě a na KEYone to tak klade nemalé nároky.

Rozlišení fotoaparátu činí 12 Mpx (každý pixel je velký 1.55μm), světelnost použitého objektivu je f/2.0 a nechybí ani pokročilá elektronická stabilizace obrazu. Čip je samozřejmě jenom část úspěchu, důležité jsou také ostatní parametry a především software.

Celkové shrnutí schopností fotoaparátu BlackBerry KEYone bych označil slovem “vynikající“. Nejedná se o úplně nejlepší fotoaparát na světě, ale svými vlastnostmi předčí mnoho dražších konkurentů. Fotografie jsou krásně světlé a mají věrné barvy.

Ostrost by v některých případech mohla být trochu lepší, ale příjemně mne překvapily výsledky při špatném osvětlení – právě tady by se mohla projevit absence optické stabilizace. Díky kvalitnímu čipu je však světla dostatek a fotografie vypadají i při horším světle velmi dobře.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

  1. Dobrý den,
    zajímalo by mne, jaké poměry stran lze v nastavení fotoaparátu zvolit. Např. zda je k dispozici formát 1:1, na který jsem zvyklý z modelů se čtvercovým displejem.

  2. Ahoj… no moc se mi líbí možná si ho pudu okouknout …. ale bojim se toho že to bude strašně náchylné na nějaké potříkání vodou a nebo malej déšt

  3. I noatmnie the Cowboys as Field Negros of the day for having WOOPED tar out of the Eggals! Oh, man they put it on them. Make up all the excuses you want but you have to admit they got it put on them! Oh, got to go back next week for another one!!!!

  4. No jelikož je už 7.6. tak na KeyOne náladu nemám. Čekat na něj jak na auto to už je od BB docela hodně. Sice hezky vypadá, ale terno za 16 tis. to opravdu není.
    Jestli takhle BB myslí, pak adios jako Nokia. Mrtvola. Mějte se přátelé, ať se Vám daří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..