Android Aplikace, Hlavní Novinky

Nová verze BlackBerry Hub+ přináší tmavý režim a podporu aplikací WeChat a Line

BlackBerry stále pracuje na vylepšování svých aplikací pro systém Android, protože ty se pomalu stávají jednou z klíčových komodit kanadské společnosti. Poslední update aplikace BlackBerry Hub+ pro OS Android přinesl několik velmi zajímavých novinek, které jistě mnoho uživatelů přivítá.

Integrace služeb WeChat a Line potěší především uživatele v Asii, protože právě tam jsou tyto služby nejpoužívanější. Další novinka však potěší především majitele modelů PRIV, DTEK60 a dalších zařízení s displejem typu AMOLED – tmavý režim BlackBerry Hub!

bb-hub-dark-mode-1 bb-hub-dark-mode-2 bb-hub-dark-mode-3

Jak jistě mnozí víte, tak pro displeje typu AMOLED je zobrazní černé barvy nejméně energeticky náročné. Pokud patříte mezi ty, kteří stráví v BlackBerry Hub opravdu hodně času, tak vám tato nová funkce může přidat nějakou tu minutu výdrže navíc. A navíc to vypadá po čertech dobře!

Pro aktivaci nového režimu stačí otevřít BlackBerry Hub – Nastavení – Obecná nastavení a aktivujte funkci Dark Theme.

Aktualizace: Podle dostupných informací se zatím jedná o funkci, kterou mohou otestovat pouze členové beta testování Android aplikací v Google Play. Pro ostatní uživatele bude update dostupný během několika týdnů.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

38 Comments

    1. Sorry, som volaaký zmätený. Poplet jsem to s jinou funkcionalitou. Na Z30 je všechno černé vyjma HUBu. :_(

    1. Já výjimečně s Radimem souhlasím:-) Je fakt, že i u všech svých aplikací pro BB v Nastavení nabízím Dark Theme, leckde jej mám i nastaveno, ale zrovna pro Hub mi připadá účelnější klasické papírové schéma, tzn. černý text na bílém pozadí. Ale je to věcí vkusu každého uživatele.

 1. Není možné přidat info, na jakém buildu to má být funkční, když uživatelé reportují, že funkcionalitu nevidí? Evidentně to není po posledním updatu automaticky, na svém Privu mám stejnou situaci…

   1. Díky za info, ale proč to nemohlo být uvedeno v nadpisu? Uživatelé se tady snaží jak šílení a tohle by stačilo uvést.

 2. Mně by spíš zajímalo jestli někomu funguje automatický jas obrazovky na OS10. Je tam vůbec tato funkce?
  Mně nefunguje.

   1. Prosím tě a kde to v OS 10 najdu.
    V nastavení tuto možnost nikde nevidím.
    Nebo to mám chápat tak, že to nikde není a dělá to defaultně?
    Jas mám totiž stáhnutý na minimum a přesto to v noci nesmyslně svítí. Tedy pokud to reguluje tak mám pocit že v rozsahu +/- 10 %. Což nepostřehnu.
    Oproti Boldu 9700 kde byla automatická regulace +/- 99 %….
    Hlavně neříkat nic o nešťastném AMOLEDu.

    1. Nelze jej vypnout/zapnout. Funguje automaticky. Nastavíš si ručně hlavní úroveň jasu a automatika pak ovládá jas kolem této hodnoty.

 3. Dnešní update přináší teprve tmavý Hub, alespoň u mě. Píše o tom i BlackBerry. Ale zůstanu u normálního, nějak mi to nesedí. Asi jde o zvyk. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..