Android Aplikace, Hlavní Novinky, Powered by Android

Klávesnice BlackBerry přijde s nástrojem pro rychlý pohyb textem či pro přístup ke zkopírovaným položkám

Všechny majitele zařízení BlackBerry s Androidem potěší novinky, které již brzy přijdou do softwarové Klávesnice BlackBerry. V beta verzi této klávesnice se totiž objevila úplně nová lišta s rychlým přístupem k funkci diktování, ke smajlíkům, výběru textu a k obsahu schránky.

Kanadská společnost BlackBerry se ve světě proslavila především svou hardwarovou klávesnicí. Již při příchodu celodotykového modelu BlackBerry Z10 se ale ukázalo, že kanadská firma dokáže vyvinout i perfektní softwarovou klávesnici. Klávesnice BlackBerry se postupem času ze systému BlackBerry OS 10 dostala na Android a je stále vylepšována, čehož důkazem je i právě její poslední zkušební verze.

Nový panel je skutečně šikovný a opět o něco zvyšuje komfort při práci s textem. Zařízení BlackBerry byla vždy navrhována především pro efektivní práci a nová klávesnice tuto efektivitu posunuje opět o něco výše.

Novinka v podobě rychlého přístupu ke smajlíkům a k diktování textu jistě potěší, ale není ji potřeba dlouho rozebírat. Za bližší pozornost ovšem stojí zbylé dvě funkce nového panelu. Ikonka pro přístup ke schránce zkopírovaných položek vám totiž nabídne nejen poslední zkopírovaný text, odkaz a podobně, ale hned několik posledních zkopírovaných položek. Nástroj pro výběr textu pak umožňuje jak jednoduchý pohyb textem, tak i rychlé kopírování, vkládání a dokonce zvýrazňování textu.

Aktualizace Klávesnice BlackBerry by se uživatelé měli dočkat v následujících týdnech, takže nezapomeňte kontrolovat Obchod Play. Zkušební verze je pro uživatele zapojené do beta programu dostupná již nyní.

Previous ArticleNext Article

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..