Android Aplikace, Novinky

Hra Super Mario Run je nově dostupná pro zařízení se systémem Android

Ano, skutečně je to tak! Po několika měsících, kdy byl nový titul s italským instalatérem v hlavní roli dostupný exkluzivně pro iOS, se tato hra dostává také na zařízení s operačním systémem Android. Pokud tedy vlastníte některý z modelů BlackBerry s operačním systémem Android, můžete si také stáhnout novou hru Super Mario Run.

Super Mario se stal velmi populární hrou a především na konci loňského roku o něm bylo hodně slyšet. Nintendo se totiž s touto hrou poprvé pustilo do mobilních vod a velká očekávání byla z velké části naplněna. Přesto Super Mario Run veřejnost značně polarizuje a zatímco jedni na něj nedají dopustit, jiní ho nenávidí z celé ruky a srdce princezny.

google_play_store_icon

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Bomba hra. Líbí se mi jak je hra složena jako celek. Skvělá grafika, ty různé úrovně jsou dobře navrženy a ještě se člověk může měřit s ostatními hráči, podle mě tomu nic nechybí a ač mám dohráno mnoho (fakt mnoho) her, tak bych ji řadil mezi nejlepší skákačky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..