Hlavní Novinky, Obecné a Tiskové zprávy, Přístroje & Příslušenství

BlackBerry zlepšilo výrobu BlackBerry KEYone, displeje už vypadávat nebudou

Před několika dny se na youtubovém kanálu uživatele Jerry Rig Everything objevilo nové video o BlackBerry KEYone. Youtuber “Jerry” (ač se reálně jmenuje jinak) v něm vyzkoušel pevnost již druhého kusu tohoto modelu. Rozhodl se tak (s jistým časovým odstupem) poté, co BlackBerry Mobile v reakci na jeho předchozí video vydalo prohlášení, že všechny nově vyráběné kusy tohoto přístroje budou značně odolnější. Právě video zmíněného youtubera stojí za slušnou mediální pozorností ohledně kauzy vypadávajícího displeje u modelu KEYone.

Video dokazuje, že výrobce u tohoto problému zakročil opravdu důkladně. Jerry na telefon vyvíjel značnou sílu, telefon přesto odolal. Youtuber následně přístroj (destruktivně) rozebral, čímž odhalil značnou vrstvu lepidla, která pevně drží displej v těle přístroje. To zaručuje, že displej zůstane v těle přístroje i po silnějším nárazu.

Výrobce na celou kauzu zareagoval příkladně a uživatelům přístrojů první série vzkázal, že případné vypadnutí displeje bude uznáno jako důvod k reklamaci, a přístroj vyměněn.

Několik kusů s vypadlým displejem se opravdu objevilo, ale jednalo se o jednotky a výrobce všechny tyto reklamace promptně řešil bezplatnou opravou”, řekl k tomuto tématu Pavel Hora, vedoucí technik obchodu ShopBlackBerry v Praze a dodal, že nových sérií se tyto problémy již netýkají. Obchod ShopBlackBerry v současné době nabízí již pouze přístroje z nové série, kterých se již riziko vypadnutí displeje netýká.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Student se zálibou v telefonech BlackBerry a laptopech ThinkPad.

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..