BlackBerry 10 Aplikace

5 zábavných her pro BlackBerry 10 zdarma!

Přístroje BlackBerry představují především bezkonkurenční pracovní nástroj a na zábavu se hodí spíše zařízení se systémem Android, popřípadě výrobky s iOS. Hry samozřejmě nejsou nic, co by dramaticky zvýšilo vaši produktivitu, vlastně spíše naopak. Na druhou stranu, aplikace, s nimiž si zkrátíte čas třeba při čekání ve frontě nebo užijete trochu odreagování během cesty vlakem, vždy přijdou vhod. Pojďme se podívat na 5 nejzábavnějších, které není potřeba konvertovat ani instalovat přes Snap apod. Navíc za ně nezaplatíte ani korunu.

Kiwi Wonder od Funkoi je jedna z nejlepších neplacených her pro BlackBerry 10. Octnete se v roli roztomilého ptáka kiwi, který pochopitelně nedokáže létat a když zapne svůj tryskový batoh, musí čelit ostatním ptákům, kteří nejsou ve vzduchu zrovna přátelští.

Do toho samozřejmě sbíráte různá vylepšení a body. Ovládání hry je velice intuitivní a herní prvky jsou nápadité. Obtížnost je pak rozumně nastavená a stoupá, jak ve hře postupujete dále. K dispozici je také možnost dokoupit různá vylepšení a úpravy vzhledu, ale zábavu si užijete i bez nich.

Máte-li rádi žánr sci-fi a seriály typu Star Trek, určitě zkuste střílečku Alpha Zero, opět od Funkoi. Vaším úkolem bude velet kosmické lodi, prostřílet si cestu asteroidy a sem tam sejmout nějakého drsného bosse. Ovládání si užijete, protože hra podporuje multi-touch.

S vaším postupem odemknete další a další zbraně a nahlédnete do dějové linky. Jako bonus si vychutnáte epický příběh se strhujícím rozuzlením. Grafika je s ohledem na to, že jde o hru zdarma, slušná, stejně jako zvukové efekty a přestože samotná hra může být po nějaké době poněkud jednotvárná, na zkrácení dlouhé chvíle je ideální.

Ať už jste vášniví běžci, či ne, hra Retro Runners vás určitě chytne. Všechno je tu naoko retro, od grafiky přes zvuk až po vyloženě adiktivní herní zážitek. A taky je nehorázně těžká, což poznáte, až se budete svého borce snažit donutit nepadat a… samozřejmě běhat. Stejně jako jinde, i zde možnost dokoupit různá vylepšení a vzhledy vašeho běžce, ale nutně je potřebovat nebudete. Doporučujeme hrát například při běhu.

Minion Rush je hra nejen pro milovníky série animovaných filmů Já padouch. Je to v podstatě 3D plošinovka, kde s vybraným mimoňem procházíte různé úrovně a lokace, včetně Gruovy laboratoře, a bojujete s bossy. Je to pekelně těžké, tím spíše, když neinvestujete do různých „cheatů“, které například umožňují oživovat mimoně nabouravší do překážek.

Na druhou stranu, zcela zdarma dostáváte vynikající grafiku a ještě lepší herní zážitek. Pokud zbožňujete natvrdlé pomocníky legendárního superzločince, je instalace této hry naprostá povinnost.

World of slots vám nabídne pestrou paletu nejrůznějších výherních automatů, které jsou opravdu nápadité. Riskujete samozřejmě pouze herní peníze, točení ošidnými válci je tedy pouze záležitostí relaxace. Někteří „jednorucí bandité“ vás určitě rozesmějí, jiní uchvátí originálními motivy.

Navíc se vám každých pár hodin objeví na herním kontě různé bonusy. Sice zde neexistuje možnost zahrát si o skutečné peníze, jako u některých aplikací pro plaformy Android a iOS, na druhou stranu na zpříjemnění čekání třeba na zastávce autobusu úplně postačí.

Previous ArticleNext Article

2 Comments

    1. A i kdyby. Redakce nemá nárok na dovolenou? Typický kverulující čecháček – sám nic nedokázal, jen bude rýpat a kritizovat. Založ si trubko vlastní web a syp tam články jako na běžícím pásu, nic ti v tom nebrání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..