Hlavní Novinky, Novinky, Powered by Android

Update Android 6 Marshmallow pro PRIV by BlackBerry je dostupný pro první beta testery

Velice očekávaný a do jisté míry klíčový update operačního systému Android pro PRIV by BlackBerry se kvapem blíží! Oficiální uvolnění by mělo proběhnout již za několik týdnů, ale do té doby ještě bude BlackBerry ladit co to jde. Pomáhat mu v tom budou také samotní uživatelé, kteří dostali pozvánku do Beta Zone programu určeného k testování nového updatu.

Nám se do tohoto programu podařilo zaregistrovat také a nyní netrpělivě vyhlížíme upozornění na dostupný update. Uvolňování updatu pro první skupiny beta testerů totiž začalo včera večer!

Android 6 Marshmallow přináší podrobné nastavení oprávnění aplikací nebo lepší výdrž baterie.

Aktualizace Android 6 je pro model PRIV velmi důležitá, protože v sobě zahrnuje klíčové novinky. Jednou z nich, po které uživatelé modelu PRIV často volají, je podrobnější nastavení oprávnění aplikací. Tato funkce bohužel nyní chybí, update ji však uživatelům přinese.

Bližší obrázek o verzi Android 6 Marshmallow a jeho novinkách si můžete udělat na základě videa níže, které vytvořil @hudus pro server mobilenet.cz. Nezapomeňte však, že systém na videu je jedna z prvních preview verzí a některé věci se před vydáním ještě změnily. Kompletní souhrn novinek najdete v samostatném článku Android 6.0 Marshmallow je venku: přehled novinek na mobilenet.cz.

My pro vás samozřejmě chystáme také prohlídku Android 6 na modelu PRIV, nicméně musíme počkat, než nám dorazí aktualizace. Jelikož se nám podařilo úspěšně registrovat do beta programu, tak by měl update dorazit během dneška.

BlackBerry v souvislosti s vydáním beta verze Android 6 zveřejní také seznam známých bugů a chyb. Doufejme, že bude co nejkratší a BlackBerry se tak podaří bez větších potíží stihnout svůj plánovaný termín na přelomu května a června.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

8 Comments

 1. Žádám upřesnění!

  “Aktualizace Android 6 je pro model PRIV velmi důležitá, protože v sobě zahrnuje klíčové novinky. Jednou z nich, po které uživatelé modelu PRIV často volají, je podrobnější nastavení oprávnění aplikací. Tato funkce bohužel nyní chybí, update ji však uživatelům přinese.”

  Tato funkce nyní chybí kde? V Android 6 pro betatestery? Pokud ano, tak mě celý ten beta test moc nezajímá, jako ostatně celý Android 6 a PRIV bez této funkce!!! ;-)

 2. Ta captcha tady, to je vážně děs. Člověk si před odesláním příspěvku odskočí a hned: “Error: Time limit is exhausted. Please enter CAPTCHA value again. Click the BACK button on your browser, and try again.” a nezbavíte se toho ani po reloadu stránky …

  1. Captchu jsem testoval a funguje bez problémů. Pokud ji nevyplníš, tak Tě to hodí na stránku, o které mluvíš. Klikneš na tlačítko “Zpět”, captchu potvrdíš a je to. Nicméně nasadil jsem Google reCaptcha místo počítání…

 3. Aktuálně už Betu mám, změny jsem zatím moc nenašel, čekám na nějaký change-lock.

  Ad Beta Zone, taky jsem se zkoušel registrovat jako CZ ale CZ tam není, tak jsem se registroval jako UK a pak jsem si v Beta profilu změnit zpět na CZ. Zvláštní že v seznamu operátorů jsou i CZ operátoři, ale v zemích pro Blackberry Beta Zone nejsme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..