Nezařazené

Kdy bude uvolněn Android 6 Marshmallow pro PRIV by BlackBerry?

Během veletrhu spotřebitelské elektroniky CES 2016 v Las Vegas proběhl nejen rozhovor s Johnem Chenem, o kterém jsme vás informovali v předchozím článku, ale také s jedním z manažerů, Ronem Louksem. Otázka byla jednoduchá – kdy se majitelé modelu PRIV dočkají updatu na Android 6.0 Marshmallow?

Odpověď bohužel už tak jednoduchá nebyla. Ron pouze zmínil, že konkrétní termín bude upřesněn během prvního čtvrtletí letošního roku a konkrétnější již nebyl. Stále tak počítáme s první polovinou letošního roku bez bližšího upřesnění. Připomeňme, že update na novou verzi Android je důležitý hlavně proto, že v Android 6.0 je opět umožněno upravovat aplikacím jejich oprávnění, což je jedna z velkých nevýhod operačního systému Android.

Kromě této informace se však Ron zmínil ještě o jedné záležitosti – během několika následujících týdnů bychom se měli dočkat nového příslušenství speciálně pro PRIV. Nevíme sice zatím o co by se mohlo jednat, ale rozhodně se těšíme, co z toho vyleze.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..