Nezařazené

BBM Video je nově dostupné pro platformy Android a iOS

Zatímco pro uživatele OS BlackBerry 10 je funkce BBM Video, tedy provádění internetových videohovorů skrze BBM, naprosto běžná již několik let, platformy Android a iOS na ni musely čekat. Čekání je však nyní u konce, protože v těchto BlackBerry oznámilo, že spouští veřejné beta testování této funkce. Videohovory přes BBM jsou tak nyní dostupné pro platformy BlackBerry, Android a iOS.

bbm-features

Veřejné beta testování je zatím omezeno pouze na USA a Kanadu, ale brzy by se mělo uvolnit také pro ostatní regiony. Funkce BBM Video je součástí nejnovější aktualizace aplikace BBM pro Android a iOS, není potřeba nic dalšího instalovat ani nastavovat. Jakmile bude video dostupné, poznáte to podle ikonky kamery v pravém horním rohu chatu s daným kontaktem.

BlackBerry nadále pokračuje ve vylepšování funkcí jednoho ze svých klíčových produktů a jsme rádi, že se nové funkce týkají všech podporovaných platforem. BBM jako jedno z mála nabízí skutečně ucelený balík nejrůznějších funkcí pro všechny uživatele. Kromě tradičního chatování jsou k dispozici bezpečnostní funkce, sdílení souborů, diskuzní skupiny se synchronizovaným kalendářem, obrázky a úkoly, možnost provádění internetových hovorů a nově také videohovorů.

BBM můžete stahovat ve svém obchodě s aplikacemi.

BBWorld_download google_play_store_iconapple-app-store-icon

Zdroj: Oficiální blog BlackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..