Android Aplikace

Aplikace BlackBerry Virtual Expert je dostupná v Google Play

BlackBerry se kromě samotných telefonů angažuje také v oblasti aplikací pro svá zařízení. Jednou z těch velmi užitečných je také aplikace BlackBerry Virtual Expert (BBVE), kterou můžete znát ze zařízení s operačním systémem BlackBerry 10.

Pomocí aplikace BBVE mohou uživatelé otestovat nejrůznější funkce svého přístroje počínaje displejem a konče vibracemi nebo senzory. V případě, že se domníváte, že s telefonem není něco v pořádku, rozhodně doporučuji BBVE vyzkoušet. Snadno se tak přesvědčíte, zda se jedná o hardwarovou vadu nebo jen softwarový problém. Tuto aplikaci používáme pro diagnostiku také v obchodě ShopBlackBerry a její přínos je obrovský.

Nově je aplikace BBVE dostupná také pro model PRIV, takže si stejným způsobem můžete otestovat i první BlackBerry s operačním systémem Android.

GooglePlay_download BBWorld_download

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..