Nezařazené

Aktualizace BBM přináší prémiové funkce ochrany soukromí zdarma

Populární BlackBerry Messenger (BBM) dostal v těchto dnech drobnou aktualizaci. Kromě klasických změn jako je optimalizace a odstranění některých bugů se hlavní novinka týká prémiových funkcí BBM, které nyní můžete využívat zdarma.

BlackBerry již před nějakým časem představilo obchod BBM Shop, ve kterém si uživatelé mohou stahovat a nakupovat různá vylepšení. Nejedná se tedy pouze o samolepky, ale také o speciální balíčky jako je odstranění reklamy nebo vlastní kód PIN. A právě jeden z těchto balíčků byl nyní uvolněn zdarma!

BBM-privacy-free

Jedná se o balíček s funkcemi pro ochranu soukromí, který dříve stál $2 měsíčně. Aktuálně jej BlackBerry uvolnilo zdarma svým uživatelům, takže nyní můžete všechny zprávy zprávy v BBM posílat bezpečněji. Můžete u nich nastavovat dobu platnosti, mazat je, upravovat a také zakládat zabezpečené chaty, které se automaticky odstraní po chvíli bez aktivity.

BBWorld_download google_play_store_iconapple-app-store-icon

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..