BlackBerry 10 Aplikace

Update Navitel Navigator 9.5.30: snížení využití paměti a integrace Booking.com

 Společnost NAVITEL®, která stojí za povedenou aplikací Navitel Navigator, vydala v těchto dnech aktualizaci pro zařízení BlackBerry Q10, Z10 a Z30. Ostatní modely získají update v nadcházejících týdnech.

Navitel Navigator je povedená offl-ine navigace pro zařízení s operačním systémem BlackBerry 10, která se dostala i do našeho přehledu navigací (viz odkaz). Nabízí mnoho možností a díky tom, že čerpá z různých mapových podkladů od různých společností, dokáže nabídnout velmi kvalitní mapové pokrytí prakticky kdekoliv na světě.

Nová verze přináší hned několik novinek, jako je například integrace populární služby Booking.com. Díky tomu si můžete přímo z navigace například v cílové destinaci rovnou rezervovat pokoj. Dalšími novinkami jsou vylepšení navigování, menší nároky na paměť, rychlejší plánování různé opravy a optimalizace.

Tisková zpráva

Aktualizace Navitel Navigator 9.5.30 pro BlackBerry Q10/Z10/Z30

Byla vydána aktualizace Navitel Navigator 9.5.30 se službou Booking.com pro BlackBerry Q10/Z10/Z30.

Co nového přináší Navitel Navigator 9.5.30:

  • Nyní si můžete rezervovat hotelový pokoj přímo z aplikace! Pro Vaše větší pohodlí jsme ubytovací službu Booking.com integrovali do nové verze aplikace Navitel Navigator. Kamkoliv pojedete, ať už k moři, na pěší výlet nebo jednoduše jen navštívit jiné město, vždy budete schopni najít a rezervovat si nejvhodnější ubytování, na kterékoliv z našich dostupných map. Po celém světě si tak můžete vybrat z více než 250 000 hotelů. *
  • Na základě mnoha žádostí našich uživatelů jsme přidali upozornění na druhý nadcházející manévr při navigování. Nová verze Navitel Navigator Vás tak bude informovat nejen o nadcházejícím manévru, ale i o tom dalším.

Dále přináší:

  • Rychlejší plánování trasy.
  • Snížení využití paměti.
  • Další malé opravy pro celkové zlepšení výkonu programu.

*Tato služba vyžaduje internetové připojení.

Uživatelé zařízení BlackBerry Z10, Z30 a Q10 si mohou aktualizaci Navitel Navigator 9.5.30 stáhnout z BlackBerry World. Pro nákup licencí pro produkty NAVITEL® přejděte do sekce “Koupit” na oficiálních webových stránkách NAVITEL®.

Noví uživatelé získají 7 denní zkušební verzi. Po uplynutí zkušební doby se program přepne do režimu omezených funkcí. V případě, že chcete využívat plnou verzi programu, musíte si zakoupit licenční klíč.

Stahujte z BlackBerry World

Nyní můžete koupit nejen neomezené mapové licence, ale také licence na určitou dobu.* Za 49,- Kč a více, dle vybraných zemí, můžete zakoupit podrobné mapy na 1 měsíc nebo 1 rok. Svůj odběr můžete rozšířit nebo přerušit po vypršení placené doby.

* Předplatné je možné využít pro všechny existující navigační mapové balíčky, s výjimkou map Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Kazachstánu, a stejně tak s výjimkou jakýchkoliv balíčků obsahujících alespoň jednu mapu těchto zemí.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Na Classicu mi to nechce pustit skúšobnú verziu. Tak som skúsil don’t panic a musím povedať, že exelentne urobená app. Práve idem otestovať navigovánie a keď bude ok, kupujem licenciu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..