BlackBerry 10 Aplikace, Obecné a Tiskové zprávy

Update BBM pro BlackBerry, Android a iOS přináší „Soukromý chat“ a další nové funkce

V těchto dnech se BlackBerry Messenger dočkal relativně velkého updatu na všech jeho hlavních platformách, tedy BlackBerry, Android a iOS. Nová verze BBM přináší například zcela nový layout pro Android uživatele, který využívá nového Material Designu.

Kromě toho jsme se však dočkali také několika nových funkcí. Uživatelé iOS jistě přivítají, že velikost textu v BBM je nově stejná, jakou mají nastavenou v celém systému. Pro všechny uživatele je pak připravená funkce citace předchozí zprávy. Stačí podržet prst na zprávě, ke které se chcete vyjádřit a zvolit citaci…

Poslední novinka se týká předplaceného obsahu, který je v BBM Shopu označen jako “Soukromí a rozšíření možnosti zpráv”. V rámci tohoto předplaceného balíčku za $0.99/měs totiž kromě možnost vymazání zprávy a nastavení časovače můžete nově také zprávu přímo upravit. Opět stačí přidržet prst na dané zprávě, zvolit Úpravy zpráv a následně zprávu upravit a odeslat znovu.

Součástí tohoto balíčku je pak také funkce Soukromý chat. Tato nová funkce umožňuje ještě vyšší bezpečí komunikace, jelikož v režimu soukromého chatu s danou osobou jsou všechny detaily o obou stranách skryté, notifikace pro tento chat jsou vypnuté a chat se také automaticky vymaže po zavření nebo delší neaktivitě.

Update aplikace BBM by měl být již pomalu dostupný v obchodech BlackBerry World, Google Play a Apple App Store.

BBWorld_download google_play_store_iconapple-app-store-icon

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. A za sebe ještě dodám, že je konečně tak rychlý, jak býval před updatem na BB OS 10.3.1. Nebo alespoň na mé Z10 to byla tak trochu tragédie, ale po tomhle update zase běhá svižně.

  2. Dobrý den, všem. Asi to není správné místo pro dotaz – přesto to zkusím.
    Umí někdo vyexportovat historii chatu BBM. A myšlen je celý chat (od počátku, jak je uložen v zařízení) a pokud možno i s posílanými obrázky (např.).
    Když se snažím kopírovat/uložit chat standardními nástroji, tak se ukládá jen za období cca. 2 měsíce zpět a bez obrázků…

    Předem děkuji,
    Dan S.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..