BlackBerry 10 Aplikace

Update aplikace ReadItNow upravuje rozložení pro BlackBerry Passport a další novinky

K dispozici nová aktualizace aplikace ReadItNow, jakožto klienta služby Pocket pro telefony s operačním systémem  BlackBerry 10. Pomocí služby Pocket si můžeme velice snadno uložit různé články pro pozdější čtení tím, že je jednoduše nasdílíte do aplikace, která z nich vytáhne text a připojené obrázky. Hlavní výhodou je tedy přehledné listování mezi články a také to, že nemusíme přidávat miliony různých záložek do prohlížeče.

Vše máte tedy na jednom místě a k uloženému obsahu se můžete dostat jak z počítače, tak z tabletu nebo telefonu. Předností je také fakt, že články máte uložené offline, takže stačí ráno projet doma na Wi-Fi vaše oblíbené zpravodajské kanály, uložit si články, které vás zajímají, a posléze si je pročítat již bez zbytečných kB a MB navíc.

Pro BlackBerry 10 není bohužel vyvinuto příliš mnoho aplikací, které jsou přímo od vývojářů konkrétních služeb, a tak vznikají aplikace třetích stran. ReadItNow je opravdu povedený klient právě pro službu Pocket, nabízí klasické BlackBerry 10 prostředí a je velice svižný.

Pokud chcete přidat nějaký článek, tak můžete z aplikace ReadItNow, nebo dokonce jednoduše pomocí funkce Sdílet z vašeho prohlížeče. Článek se pak zobrazí v aplikaci, synchronizuje se se serverem a bude dispozici všem zařízením, která jsou spojena s vaším účtem.

Aktualizace nabízí:

  • Oprava zobrazení obrázků a textu
  • Opravena občasný problém se synchronizací
  • Větší ikony pro BlackBerry Passport
  • Přidána posuvná lišta při zobrazeném článku
  • Více možností při výběru vzhledu

blackberry-world-icon

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Miluji kytary, americkou country music a rock, jsem věrným uživatelem BlackBerry a zbožňuji kočky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..