BlackBerry 10 Aplikace

Update aplikace Evernote pro BlackBerry 10 přináší možnost sdílení složek

Populární služba Evernote, díky které můžete synchronizovat poznámky napříč všemi dostupnými platformami, je celkem dobře integrována i do systému BlackBerry 10. Kromě integrace do BlackBerry Remember nabízí také povedenou samostatnou aplikaci, která se nyní dočkala významného updatu.

Hlavní novinkou v aktuální verzi je podpora sdílení notebooků (složek s poznámkami) se svými přáteli, spolupracovníky, rodinou apod. Tato funkce v BlackBerry aplikaci celkem výrazně chyběla a jsme rádi, že konečně přišla. Nyní tak můžete konečně sdílet své poznámky jak je libo.

Další novinky jsou spíše kosmetického charakteru a podle changelogu se jedná například o celkové vylepšení rychlosti a stability aplikace, vyhledávání ve sdílených poznámkách a upravené uživatelské prostředí, ve kterém byly odstraněny duplicitní ikonky akcí.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Je ale velkou škodou, že to umí pouze poznámky sdílet a neumí to zpřístupnit poznámky, které už se mnou někdo sdílí. Třeba v nějaké z dalších verzí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..