BlackBerry 10 Aplikace

Stahujte zdarma dvě sady samolepek pro BBM

V BBM obchodě je většina samolepek placená a tak je vždy fajn, když se objeví nějaký balíček zdarma. Co je ale ještě lepší? Když se takové balíčky objeví dva! A to jsou Le Lapin Duracell a Toko Fashion Online. Hyperaktivního zajíce z reklam na baterie Duracell určitě každý pozná a japonská dívka ze samolepek Toko Fashion Online určitě také oživí konverzace s vašimi přáteli.

Pro stažení samolepek otevřete následující odkazy ve vašem telefonu:

Ještě by možná stálo za to připomenout BBM Sticker Club. Jedná se o nový odběr, o kterém jsme kdysi psali v článku o poslední aktualizaci BlackBerry Messengeru. Od té doby přibylo spousty samolepek, které můžete v rámci měsíčního předplatného používat. Mezi posledními jsou například jedny Vánoční a ty mohou úžasně naladit vás i vaše přátele na tu pravou vánoční atmosféru.

Samolepky můžete získat v obchodě BBM a jsou podporovány všechny čtyři platformy. Případný odběr Sticker Club stojí na jeden měsíc $1.99.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Miluji kytary, americkou country music a rock, jsem věrným uživatelem BlackBerry a zbožňuji kočky.

5 Comments

  1. dobry den.ako nalepky super ale ked uz zacal ten black friday tak by som uvital trochu viac clanko popripade odkazov co ponuka blackberry na black friday.alebo nic neponuka?ty jazykovo zdatny si to mozno najdu na nete ale nezaskodi urobit reklamu aj pre blackberry aplikacie , vyrobky aj tu CR a SR.

  2. Díky za tip na samolepky ;) Aktivovala jsem si je dneska, takže ta nabídka ještě platí. Akorát mi přijde škoda, že nedávají balíček zdarma třeba každých pár měsíců. Už jich tam mají hodně. Nebo by mohli dávat zadarmo ty s maskotem BBM. Každopádně díky :)

    1. Nemáš zač Anno. Myslím, že ti udělá radost článek, který připravujeme, protože v něm budou odkazy na několik dalších sad samolepek zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..