BlackBerry 10 Aplikace

Skvělý správce hesel Enpass Password Manager je nyní s 50% slevou

Aplikace Enpass Password Manager je podle mého názoru jeden z nejlepších správců hesel napříč všemi platformami a asi vůbec nejlepší pro BlackBerry. Jeho hlavní výhodou je velmi povedené uživatelské prostředí, mnoho možností a nastavení a především pak možnost synchronizace mezi vícero zařízeními.

Enpass má totiž klienta pro všechny běžné platformy na trhu. Můžete si jej tak nainstalovat na BlackBerry, Android, iOS, Windows Phone, stolní Windows, Max OS X a dokonce i Linux. Mezi všemi zařízeními pak budete mít synchronizovaná všechna hesla a údaje, které potřebujete. Je to opravdu pohodlné a líbí se mi také způsob synchronizace.

Enpass-Platforms

Nejedná se totiž o využívání samostatné služby Enpass. V takovém případě by byly na místě obavy ze zneužití dat touto společností. Enpass však funguje trochu jinak – aplikace se propojí s vaším účtem v cloudové službě Box nebo DropBox a zde uloží soubor obsahující veškeré údaje z vaší databáze. Využít navíc můžete také OneDrive, Google Drive nebo třeba vlastně WebDAV cloudové řešení na svém serveru.

Soubor je šifrovaný pomocí AES-256 a to již na lokální úrovni ve vašem telefonu nebo počítači. Do cloudu se pošle již pouze zašifrovaný soubor, takže k němu má přístup pouze jiná aplikace Enpass v jiném zařízení – samozřejmě je třeba mít stejné heslo.

Enpass Password Manager je standardně zdarma, ale mobilní verze má omezení na 10 záznamů. Pro odemčení neomezeného počtu záznamů je třeba zakoupit verzi Pro přímo v aplikaci. Standardní cena je $10, nyní však po omezenou dobu můžete stahovat Pro verzi za cenu $5, tedy asi 125,- Kč. Vzhledem ke kvalitě a dostupnosti na všech platformách si myslím, že se jedná o velmi dobrou investici.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

11 Comments

 1. V 03/2015 jste psal (http://goo.gl/rWCM1o) že “Cena za verzi Pro je zhruba $5 (cca 125,- Kč)” a teď píšete “Standardní cena je $10, nyní však po omezenou dobu můžete stahovat Pro verzi za cenu $5, tedy asi 125,- Kč.”. Nerozumím a skutečnou cenu nikde nevidím, po instalaci a při pokusu o zakoupení Pro verze to po mě chce 4,99 USD.

  Jo a free verze umožňuje uložit 20 položek, nikoliv vámi uváděných 10 položek. Těch dvacet už může stačit nejednomu uživateli.

  1. Ano, také jsem si toho všiml, ale pravděpodobně se za těch několik měsíců pár věcí změnilo. Například plná cena nebo počet položek dostupných ve free verzi. Každopádně díky za doplnění… :)

 2. Má nějákou speciální funkci prohlížeč obsažený v Enpass? Je nečím jiný, než jiný prohlížeč?

  Díky za odpověď

 3. Čo ja viem. Mať aj keď šifrovaný súbor so všetkými heslami na dropboxe si vyžaduje riadnu dávku exhibicionizmu. :-)

  1. KeePass je sice známější. Jenže tohle je jediné skutečně multiplatformní řešení (včetně WP). Desktopová verze je navíc taktéž skvěle zpracovaná (navíc zdarma).
   Za mne koupeno. Neboť doposud sem používal SafeInCloud přes Android Runtime, což nebylo úplně komfortní. Nehledě na to že Enpass mi přijde lepší (hlavně ten desktop klient).

   Díky moc za tip na appku.

 4. No, KeePass je KeePass, já hesla nesvěřím ani Gdisku ani jinam, dokud to neumí ukládat na můj cloud na NAS, mají smůlu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..