BlackBerry 10 Návody

Režim Schůzka vám dokáže ušetřit spoustu starostí

V nové verzi operačního systému BlackBerry 10.3.2 přichází hned několik nových funkcí. Jednou z nich je přepracovaný Režim Schůzka, díky kterému váš telefon automaticky změní vyzvánění a nastavení notifikací podle toho, zda jste na důležitém jednání nebo ne.

BB10-Meeting-ModeS pomocí Režimu Schůzka se vám již nikdy nestane, že vám začne zvonit telefon například během pracovní schůzky… nebo v divadle… nebo na jiné události, kde se zkrátka vyzvánění telefonu na celé kolo nehodí. Na začátku schůzky nebo události v kalendáři totiž telefon automaticky změní režim vyzvánění na profil Schůzka a tento profil si můžete nastavit podle sebe. Upravit jej můžete přímo v Nastavení – Oznámení.

Pro aktivaci Režimu Schůzka:

  • Otevřete aplikaci Kalendář
  • Gestem z horního rámečku otevřete nabídku a vstupte do Nastavení
  • Zvolte položku Režim Schůzka
  • Pomocí přepínače funkci aktivujte

Jakmile máte Režim Schůzka nastaven, tak si můžete upravit samozřejmě detaily podle toho, za jakých okolností se má režim aktivovat. Můžete si například zvolit, že Režim Schůzka má vynechat osobní kalendář a bude vám přepínat profil vyzvánění pouze pro události v pracovním kalendáři.

Stejně tak si můžete určit, zda se má profil měnit například při událostech, u kterých si nastavíte stav na Zaneprázdněný nebo třeba pouze u události s účastníky. Jednoduše si tak při vytváření události v kalendáři můžete rozlišit, zda má telefon na začátku schůzky změnit profil nebo ne.

Pokud si trochu pohrajete s nastavením vyzváněcích profilů, tak vám Režim Schůzka dokáže pomoci ušetřit si nějaké ty starosti. Uživatelé, kteří poctivě pracují s kalendářem totiž budou mít jistotu, že jim telefonu bude zvonit vždy tak, jak si daná situace vyžaduje.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..