Přístroje & Příslušenství

První fotografie a specifikace nového BlackBerry Oslo: pouhý redesign modelu Passport

Server N4BB opět ukázal, že se dokáže dostat k velmi zajímavým informacím, a podařilo se mu získat první živé fotografie zatím nepředstaveného modelu s kódovým označením BlackBerry Oslo. Již dříve jsme vás o této novince informovali, informací však bylo pomálu. Nyní konečně víme něco víc.

Bohužel se potvrdilo, že specifikace modelu Oslo se od dnešního Passportu prakticky neliší. Máme zde stejný procesor, stejnou paměť, stejný fotoaparát atd. Liší se tak hlavně design, rozdíly jsou dle mého na první pohled jasné.

Nové BlackBerry Oslo by mělo mít kovovou unibody konstrukci doplněnou o stříbrné doplňky z plastu. Zadní kryt pak odpovídá tomu, co najdeme například u modelu Classic – perforovaný gumový povrch, který se příjemně drží.

Co přesně BlackBerry modelem Oslo sleduje zatím nevíme, měl by se objevit na trzích v regionu EMEA a APAC. Těžko říct, zda se bude jednat přímo o náhradu současného modelu nebo je BlackBerry plánuje prodávat současně. To se snad dozvíme již v červenci.

BlackBerry-Oslo-Leaked-Photo-1 BlackBerry-Oslo-Leaked-Photo-2 BlackBerry-Oslo-Leaked-Photo-3 BlackBerry-Oslo-Leaked-Photo-4 BlackBerry-Oslo-Leaked-Photo-5 BlackBerry-Oslo-Leaked-Photo-6 BlackBerry-Oslo-Leaked-Photo-7

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..