Přístroje & Příslušenství

Prohlédněte si první fotografie modré a bronzové varianty BlackBerry Classic

Update: fotografie jsme nahradili kvalitnějšími snímky ze serveru BlackBerries.ru

BlackBerry Classic je již na našem trhu několik týdnů, již během jeho představení v prosinci 2014 však John Chen, CEO BlackBerry, potvrdil,  že bude dostupný v několika barevných variantách. Kromě typické černé a bílé varianty se objeví i netradiční modrá a bronzová verze BlackBerry Classic.

Kolegům ze serveru BlackBerries.ru se podařilo nafotit BlackBerry Classic v těchto barvách a my se tak vůbec poprvé můžeme podívat na finální podobu bronzové a modré varianty. Fotografie jsou sice v horší kvalitě, určitý obrázek si však udělat můžeme.

Popravdě řečeno z bronzové varianty moc unesený nejsem, počkám si jak bude vypadat naživo. Modrá však vypadá velmi hezky a docela se mi líbí. A co vy… jak se vám líbí tyto barevné varianty?

Mimochodem dostupnost modré a bronzové varianty by měla být zhruba v dubnu letošního roku, zda se dostanou do ČR však zatím nemáme potvrzené. Na přelomu března a dubna k nám však určitě dorazí bílá varianta BlackBerry Classic.

BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-12 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-14 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-15 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-02 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-04 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-05 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-06 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-08 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-09 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-03 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-07 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-10 BlackBerry-Classic-White-Blue-Bronze-19

Zdroj: BlackBerries.ru

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

6 Comments

  1. Tak ta modrá má fakt šmrnc! I modré obleky a saka jsou v kurzu, takže docela dobrá kombinace pro businessmany, kterým záleží na image. Zajímavý by mohl být i modrý passport, kde ta stříbrná lemování na klávesnici a kolem obvodu telefonu by mohla zajistit zajímavý vzhled.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..