Nezařazené

NemoryStudios vyvíjí nového Facebook klienta pro BlackBerry 10

Aplikace Facebook je mnoha uživatelům BB10 trnem v oku. Ačkoliv její funkčnost je obecně bezproblémová, proti aplikacím z jiných platforem často ztrácí – aktuálně mnoha uživatelům chybí například možnost reagovat přímo na komentáře.

Známý vývojář aplikací Nemory, který stojí za aplikacemi jako je Inst10 nebo Tweetly, před nedávnem ohlásil, že shání beta testery pro svůj nový výtvor Face10, alternativního klienta pro sociální síť Facebook.

otisk2

Nemory prohlásil, že chce přijít s Face10 proto, aby nahradil původní Facebook aplikaci a nabídl uživatelům komfortnější prohlížení. Dále psal o tom, že skládá tým beta testerů, kterých bude dohromady padesát a budou všichni komunikovat přes BBM Groups.

Pokud se i vy chcete stát členem Nemoryho Face10 týmu a chcete získat tuto aplikaci zdarma, tak určitě napište do komentářů pod jeho Face10 příspěvek na Instagramu, proč byste měli být právě vy tím, kdo to bude testovat. A nezapomeňte samozřejmě přidat svůj BBM pin. Třeba budete mít štěstí a Nemory vás vybere.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Miluji kytary, americkou country music a rock, jsem věrným uživatelem BlackBerry a zbožňuji kočky.

6 Comments

  1. Spíš by mohl někdo cracknout verzi pro android . Zkoušel jsem ji zprovoznit z google play , ale dostanu se nejdál jen na přihlašovací obrazovku a dál už mi to nejde přihlásit. Pořád se to načítá a nic .

  2. Jinak už je ke stažení v BetaZoně ale je to děs a hruza…. notifikace nefungujou ,všehovšudy žádne nastavení divneě ozvučené a všechny příspěvky to zdubluje. Třeba nekdo likuje nějaké video na strance iDnes,tak se mi to tam ukazalo,jenže hned pod tím bylo to samé video ale přímo od stranek iDnes. nejde to vymazat ani zrušit odebíraní… a i když to udělate přez web na PC tak v app to tam furt je.
    jediný + je dark theme. v telefonu sem jí měl asi 2 hodiny a pak šla ven… Ještě nepoužitelne.

    1. Ekky a ako sa ti podarilo nastaviť Beta Zone? Mne po otvorení pýta dodatočné informácie ako napr mesto a krajinu a keď zvolím hocijakú krajinu, vypíše mi, že beta zone v mojej krajine nie je podporovaný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..